چهارشنبه ۲۵ تير ۱۳۹۹ ,15 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
محمدجواد جامعی،رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه سلمان استان گفت: سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی استان سیستان و بلوچستان امسال در اقدامی ابتکاری اقدام به تولید بیش از ۷۰ برنامه مناجات خوانی و ادعیه خوانی ویژه ماه مبارک رمضان کرد.
محمدجواد جامعی در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: سازمان بسیج مداحان و کانون مداحان خادمیاری رضوی استان سیستان و بلوچستان امسال در اقدامی ابتکاری با همکاری سازمان فضای مجازی سپاه سلمان و معاونت فضای مجازی صدا و سیمای مرکز استان اقدام به تولید بیش از ۷۰ برنامه مناجات خوانی و ادعیه خوانی ویژه ماه مبارک رمضان کرد.

وی بیان کرد: در این طرح از۲۲ نفر از پیرغلامان و مداحان شاخص بسیجی  استان دعوت به عمل آمد و این عزیزان با اجرای محتوای خوب و اشعار زیبا نقش خود را در ایامی که مردم نیاز بیشتری به رسانه و فضای مجازی داشتند به خوبی ایفا کردند .

رئیس سازمان بسیج مداحان سپاه سلمان استان گفت: این برنامه ها علاوه بر شبکه استانی هامون در فضای مجازی از طریق کانال‌های عصرهامون، بسیج مداحان استان، هیئت نیوز زاهدان، هیئت رزمندگان اسلام، اخبار مساجد استان، کانال آیینه جان و آستان قدس رضوی در فواصل مختلف شبانه‌روز پخش گردید و با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

جامعی خاطر نشان کرد: امیدواریم بتوانیم با همکاری خوب رسانه ها و مداحان و شاعران عزیز در آینده برنامه های بیشتر با محتوای تاثیرگذار به مردم عزیز استان ارائه کنیم.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۴۸۹۶


ارسال