جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹ ,22 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۹
معاون مطالبه‌گری ستاد امربه معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان؛
ستاد امر به معروف موضوع جذب رانتی نماینده سابق سراوان را پیگیری می کند
 
جواد قنبری از ورود این ستاد به موضوع جذب رانتی نماینده سابق مردم سراوان به عنوان عضو هیئت علمی خبر داد.
جواد قنبری در گفت و گو با خبرنگار عصرهامون، بیان کرد: با توجه به نشر خبری مبنی بر آغاز روند جذب «محمد باسط درازهی» نماینده سابق مردم سراوان به عنوان عضو هیئت علمی مجتمع آموزش عالی سراوان با رانت و لابی‌گری و پیرو آن ایجاد مطالبه مردمی در این خصوص موضوع در دستور کار ستاد امر به معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان قرار گرفت.

وی افزود: به دنبال این مطالبه مردمی که در قالب نامه جمعی از تشکل‌های دانشجویی دانشگاه‌های استان سیستان و بلوچستان به وزیر علوم هم اعلام شد، ستاد امر به معروف استان سیستان و بلوچستان نیز به صورت میدانی وارد صحنه شد.

معاون مطالبه‌گری ستاد امربه معروف و نهی از منکر سیستان و بلوچستان ادامه داد: از همین رو جلساتی با نماینده های تشکل های دانشجویی و همینطور تعداد از مطلعین جذب رانتی نماینده سابق مردم سراوان برگزار شد که مقرر شد این ستاد از طریق مراجع قانونی موضوع را پیگیری کند.
وی تصریح کرد: یکی از مأموریت‌های مهم معاونت مطالبه‌گری در ستاد امر به معروف و نهی از منکر پیگیری مطالبات و مشکلات مردمی است که بر اثر کوتاهی‌ها و غفلت‌های مسئولان یا دستگاه‌ها ایجاد شده است.

قنبری گفت: وحدت، ایمان، اخلاق، صبر، ولایت مداری و مرزداری از جمله ویژگی های بارز مردم نجیب سیستان و بلوچستان است و دشمنان همواره در تلاش هستند تا چهره این استان را خدشه دار کند از همین رو باید موضوعاتی که به وحدت مردم استان خدشه وارد می کند به صورت ویژه پیگیری شود.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۱۸


ارسال