دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۴
تحکیم بیعت فرماندهان سپاه سیستان و بلوچستان با رهبرانقلاب؛
سپاه پاسداران گوش به فرمان رهبر انقلاب در تمام صحنه ها حاضر است/سپاه و بسیج در خط مقدم اطاعت از رهبری قرار دارند
 
سردارمحمد کرمی گفت:ما سربازان ولایت هستیم سپاه پاسداران، نیروهای نظامی و انتظلامی تحت فرمان رهبرانقلاب در تمامی صحنه ها در پیشبرد فرامین مقام معظم رهبری تلاش خواهند کرد و گوش به فرمان رهبر انقلاب در تمام صحنه ها حاضر هستیم.
به گزارش عصرهامون، سردار کرمی فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در حاشیه مراسم ارتحال امام خمینی(ره) در حسینیه ثارالله زاهدان در گفت و گو با خبرنگار زاهدنیوز، بیان کرد: رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی ادامه دهنده راه امام خمینی (ره) و انسانی وارسته و کامل در اجرای فرامین الهی هستند.
وی افزود: ما سربازان ولایت هستیم سپاه پاسداران، نیروهای نظامی و انتظامی تحت فرمان رهبرانقلاب در تمامی صحنه ها در پیشبرد فرامین مقام معظم رهبری تلاش خواهند کرد و گوش به فرمان رهبر انقلاب در تمام صحنه ها حاضر هستیم.

سردار گشتاسب فرمانده سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: سپاه پاسداران و بسیج مستضعفین یکی از مولفه های قدرت انقلاب اسلامی است که به فرمان حضرت امام خمینی (ره) شکل گرفت.
 

وی افزود: بیش از 41 سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی که تحولی عظیم در جهان ایجاد کرد می گذردامروز نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران مثل گذشته با انگیزه و اراده وبا تاسی از فرامین رهبرمعظم انقلاب، امادگی خود را در تمام صحنه ها حفظ کرده اند.

وی خاطرنشان کرد: سپاه و بسیج در خط مقدم اطاعت از رهبری قرار دارند امروز همچون گذشته زیر پرچم انقلاب و راه رهبری که راه امام خمینی(ره)است تا اخرین قطره خون در حفظ انقلاب اسلامی تا سپردن پرچم به دست امام عصرتقدیم خواهند کرد و پشتوانه محکمی برای انقلاب خواهند بود.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۲۶


ارسال