جمعه ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ,18 September 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۷
مدیر امور روحانیون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت عنوان کرد؛
امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را به تمام جهان صادر کرد /تدبیر و درایت امام راحل در رهبر معظم انقلاب مشهود است
 
مولوی عبدالغنی دهانی گفت: روشنگری و تدبیر و درایت امام راحل در رهبر معظم انقلاب مشهود است، ایشان تاکنون تمام توطئه های دشمنان را در نطفه خفه کرده است.
به گزارش عصرهامون، مولوی دهانی مدیر امور روحانیون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در امور اهل سنت در گفت و گو با زاهد نیوز، بیان کرد: امام خمینی(ره) انقلاب اسلامی را به تمام جهان صادر کرد به طوریکه در چند دهه اخیر شاهد افزایش مبارزه با ظلم و دفاع از مظلومان در کشورهای اسلامی و عربی هستیم تاجاییکه در شعارهای جوانان عرب می شنویم که می گویند ما فرزندان خمینی هستیم.

وی افزود: بیداری اسلامی در کشورهای عربی از انقلاب اسلامی ایران نشات گرفته است و همان گونه که رهبر معظم انقلاب نیز بیان کردند شاهد افول ابرقدرت ها و استکبار جهانی هستیم.

وی با بیان اینکه علم آموزی از تاکیدات امام خمینی(ره) به جوانان است، خاطرنشان کرد: اگر نسل جوانان با ویژگی های علمی امام خمینی(ره) بیشتر آشنا شوند تلاش بیشتری برای فتح قله های رفیع علم و دانش خواهند کرد و جوانان باید اخلاق سیاسی، زندگی فردی و برخورد با خانواده مسائل مختلف تربیتی را از سیره زندگی امام راحل بیاموزند.

مولوی دهانی تاکید کرد:اگر اندیشه و رفتارسیاسی امام خمینی (ره) در بین نسل جدید تبیین شود و نسل جوان با استکبار ستیزی ایشان بیشتر آشنا شوند به ماهیت استکباری دولت آمریکاو دشمنی عمیق آن با ملت ایران پی می برند وهرگز تن به سازش و دوستی با چنین دولت جنایتکاری نخواهند داد.

وی اذعان کرد: امام خامنه ای فرزند شایسته حضرت امام خمینی(ره) و جانشین برحق ایشان به خوبی توانسته این انقلاب را سکانداری کند روشنگری و تدبیر و درایت امام راحل در رهبر معظم انقلاب مشهود است، ایشان تاکنون تمام توطئه های دشمنان را در نطفه خفه کرده است.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۴۲


ارسال