دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶
مدیرکل ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان عنوان کرد؛
امام خمینی(ه) بنیانگذار جریان بیداری اسلامی در جهان است/هنر می تواند در تبیین اندیشه های امام راحل بین نسل جدید موثر باشد
 
حسین مسگرانی گفت: هنر می تواند در تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) بین نسل جدید بسیار موثر باشد و اگر چه مشکلاتی در کشور به خصوص از لحاظ اقتصادی داشتیم اما این با قبل انقلاب قابل قیاس نیست.
به گزارش عصرهامون، مسگرانی مدیرکل ارشاد اسلامی سیستان وبلوچستان بیان کرد: اگر به تاریخ صدساله اخیر توجه کنیم شخصیتی مانند امام خمینی(ره) که باعث بیداری اسلامی در جهان شد یافت نمی کنیم جریانی که ایشان شکل داد باعث بیداری همه آزادی خواهان جهان از مسلمان و غیر مسلمان شد.

وی افزود: امام خمینی نه تنها رهبر جمهوری اسلامی بلکه بنیانگذار جریان بیداری اسلامی در جهان است سایرافرادی که در این راستا حرکت کرده اند دایره کاری آنها به گستردگی حضرت امام خمینی (ره) نبود ودر صد سال اخیر امام خمینی(ره) احیاگر اسلام ناب و جریان بیداری اسلامی بودند.

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه نسل جدید آن چنان که باید با اندیشه های امام راحل آشنا نیست و در این موضوع قصور داشته ایم آموزش و پرورش باید اندیشه های حضرت امام خمینی(ره)، جریان انقلاب و تاریخ انقلاب اسلامی را به کودکان و نوجوانان آموزش داده و آنها را با تفکر امام آشنا سازد.

مسگرانی تاکید کرد: بسیاری از کودکان و نوجوانان ما با اندیشه امام خمینی آشنا نیستند و نهادهای فرهنگی، آموزشی و صدا و سیما باید در تبیین اندیشه های امام گام های جدی تری بردارند.

وی ادامه داد: هنر می تواند در تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی(ره) بین نسل جدید بسیار موثر باشد و اگر چه مشکلاتی در کشور به خصوص از لحاظ اقتصادی داشتیم اما این با قبل انقلاب قابل قیاس نیست.

انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۴۴


ارسال