دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۹
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر؛
حیات بخشی به اسلام و جامعه اسلامی از دستاوردهای بزرگ امام (ره) بود
 
مولوی خلیل رسولی زاده گفت: یکی از با ارزش ترین دستاوردهای امام خمینی(ره) زنده کردن اسلام و انقلاب در ایران بود.
به گزارش عصرهامون، خلیل رسولی زاده، امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: یکی از با ارزش ترین دستاوردهای امام خمینی(ره) زنده کردن اسلام در ایران بود. امام راحل قبل از انقلاب مجاهدت های فراوانی داشت که به وسیله رژیم ستم شاهی مورد ظلم واقع شد و سپس تبعید شد. با وجود آن همه مشکلات و معضلات سر راهش توانست دل مردم را به دست بیاورد.
وی افزود: بنیان گذار انقلاب اسلامی توانست با حکومت ستم شاهی که قدمتی دو هزار ساله داشت در مدت زمان کم با کمترین تجهیزات مبارزه کند و اسلام را زنده نگه دارد که این امر یکی از الطاف الهی بود.
امام جمعه موقت اهل سنت ایرانشهر ادامه داد: امام خمینی(ره) انقلابی آورد که در هیچ جا دنیا نظیر ندارد و این انقلاب همچنان ادامه دارد.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی با وجود جانشین بر حق امام راحل همچنان پایدار است و مقام معظم رهبری ادامه دهنده راه ایشان هستند.
رسولی زاده گفت: امام خمینی(ره) در ۸ سال دفاع مقدس تمام مشکلات و معضلات را به جان خرید و با مدیریت صحیح و تدابیر به موقع توانست ملت و کشور را حفظ کند.
وی عنوان کرد: جمهوری اسلامی ایران در واقع مکانی برای انقلاب خواهان اسلام است‌ و جایگاه آن بسیار والا است و هیچ چیز بر آن برتری ندارد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۴۶


ارسال