دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۱
امام جمعه اهل سنت شهر کهک:
یاد امام خمینی (ره) در جهان زنده است/آرمان های امام به نسل جوان منتقل شود
 
مولوی دوست محمد درواخ گفت: اگر امروز انقلاب اسلامی همانند خورشیدی در جهان می درخشد ثمره پیش بردن اهداف امام راحل به دست رهبر معظم انقلاب است.
به گزارش عصرهامون؛ مولوی دوست محمد درواخ امام جمعه اهل سنت شهر کهک شهرستان زهک در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: یاد امام خمینی (ره ) همواره در بین ملت مسلمان ایران و همه مسلمانان جهان زنده است.

وی افزود: امام راحل یک نهضت عظیم و جهانی را آغاز کردند که پس از ایشان رهبری عاقل، فهمیم و خوش فکر نهضت او را بر عهده گرفته است .

مولوی درواخ بیان داشت: امام خمینی (ره) با ایمان و باور به نیروی مردمی انقلابی را شکل داد که امروز باعث افتخار جهان اسلام است.

وی تصریح کرد: آرمان های امام و انقلاب چنانچه راهی به دل جوانان باز کند می تواند مسیر درست و روشن را به آنها نشان دهد.

امام جمعه اهل سنت شهر کهک زهک بیان کرد: اگر امروز انقلاب اسلامی همانند خورشیدی در جهان می درخشد ثمره پیش بردن اهداف امام راحل به دست رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت: خصوصیات امام به دلیل مردمی بودن و همچنین استکبار ستیزی باعث شده بود تا محبوبیت بالایی در بین مسلمانان پیدا کنند.

مولی درواخ خاطرنشان کرد: امروز دشمن تمام تلاش خود را بکار گرفته است تا مردم از آرمان های امام و انقلاب فاصله بگیرند لذا این ما هستیم که می توانیم با اطاعت از ولایت اهداف انقلاب را پیش ببریم.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۵۵


ارسال