دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛
ارتباط با آمریکا نمونه بارز تحریف خط امام است/اشرافی گری آفت جامعه امروزی
 
احمد ملاشاهی گفت: بنیان گذار انقلاب اسلامی با توجه به مشاهدات عینی از نفوذ بیگانگان بر ایران رابطه با آمریکا را به صلاح کشور نمی دانستند.
به گزارش عصرهامون؛ احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت: امام خمینی (ره) شخصیتی تکرار نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی است که با بهره گیری از تفکر ناب اسلامی و همراهی مردم انقلاب بزرگی را به ثمر نشاندند.

وی افزود: این روزها متاسفانه انحراف از خط امام در جامعه بیشتر احساس می شود مسئله ای که حفاظت از ( خط عملی امام ) آن مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز است.

کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: امام بر استکبار ستیزی تاکید بسیاری داشتند، بنیان گذار انقلاب اسلامی با توجه به مشاهدات عینی از نفوذ بیگانگان بر ایران رابطه با آمریکا را به صلاح کشور نمی دانستند.

وی گفت: رابطه با آمریکا در سال های اخیر توسط دولت کنونی نمونه ای بارز از انحراف از خط امام (ره) است.

ملاشاهی تصریح کرد: اشرافی گری یکی از آفت های بزرگ جامعه و عامل فاصله عاطفی و اجتماعی میان مسئولین و مردم در کشور است.

وی بیان داشت: امام (ره) مخالف سر سخت با اشرافی گری بودند ایشان خود ساده زیست بودند و مسئولین را هم به همین امر دعوت می کردند.

ملاشاهی گفت: متاسفانه امروز بسیاری از سیاست مداران و مسئولین دچار آفت اشرافی گری شده اند که باعث جدایی مردم از آنها گشته است.

وی خاطر نشان کرد: اقتصاد مقاومتی یکی از بهترین و عملی ترین راه ها برای خودکفایی کشور و عدم ارتباط با آمریکایی ها است که امروز باید توسط مسئولان جدی گرفته شود.

این کارشناس مسائل سیاسی ادامه داد: معیار یا قطب شناخت آرمان‌های امام و انقلاب، رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند، عمل به فرمایشات رهبری که تاکید بسیاری به خودکفایی اقتصاد کشور دارند عمل کردن به آرمان های امام و انقلاب است.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۵۶


ارسال