دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲
در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) عنوان شد؛
اندیشه امام خمینی(ره) راهنمای تفکری اسلامی برای مسلمانان جهان است
 
مراسم سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه برگزار شد.
به گزارش عصرهامون، به نقل از زاهدنیوز،مراسم سی و دومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) با حضور اقشار مختلف مردم شهرستان میرجاوه و مسولین این شهرستان در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه برگزار شد.
در این مراسم سرهنگ پاسدار بزی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه گفت ضمن تسلیت رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران با اشاره به اینکه تفکرات، رفتار، اندیشه ها و مبارزات امام خمینی(ره) الگوی مناسبی برای ملت ایران و جهان اسلام است بیان کرد: با برگزاری هرچه باشکوه تر چنین مراسماتی این الگو باید به نسل‌ های آینده معرفی شود.

وی افزود: مراسم ارتحال امام فرصتی است تا ما بتوانیم بیشتر و بهتر حضرت امام(ره) و راه ایشان را به نسل جوان کشورمان و مردم دنیا معرفی کنیم.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان میرجاوه خاطرنشان کرد: امام راحل یک مرجع بزرگ دینی، سیاستمدار و عارفی بزرگ بود که در تاریخ بی نظیر است و گرامیداشت ارزش های انقلاب اسلامی به جهانیان ثابت می کند که این انقلاب با حضور مردم همچنان در تمامی عرصه ها موفق و پیشرو است.
 
 
وی با بیان اینکه این نظام مقدس و انقلاب از برکت امام خمینی(ره) و خون شهداء است، افزود: شناخت و حراست از دستاوردهای امام(ره) و وفاداری به آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی وظیفه همگانی است.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۰۶۵


ارسال