دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ,6 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۳۸
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری؛
قیام ۱۵خرداد سکو پرشی برای بنا انقلاب اسلامی بود
 
مولوی نذیر احمد سلامی گفت: قیام ۱۵ خرداد حلقه اساسی زنجیره انقلاب اسلامی می باشد که در راستای آن انجام گرفت.
به گزارش عصرهامون، نذیر احمد سلامی؛ نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: قیام ۱۵ خرداد حلقه اساسی زنجیره انقلاب اسلامی می باشد که در راستای آن انجام گرفت در واقع این قیام پایه و اساسی بود که حضرت امام خمینی(ره) و یارانش توانستند اهداف انقلابی خود را به جلو ببرند.
وی افزود: در واقع قیام ۱۵ خرداد سکو پرشی بود امام راحل توانست آن را بنا انقلاب قرار دهد و به جلو گام بردارد که این امر سبب پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: افکار و اندیشه فراجناحی حضرت امام خمینی رحمت الله علیه و روشنفکران و ایمان مردم و همکاری و پیروی آنان از دستورات امام راحل و هدف لایحه های مختلف جامعه سه عامل موثر و مهم در پیروزی و شکل گرفتن انقلاب اسلامی ایران بوده اند.
وی عنوان کرد: وقتی شخصیت های بزرگ از دنیا می روند، هیچ وقت یاد و خاطره آنان فراموش نمی شود و افکار و اندیشه شان همچنان باقی می ماند‌.
این مقام مسئول اضافه کرد: همچنان افکار، اندیشه و راه و منش امام خمینی(ره) ماندگار است و مردم می توانند از این شخصیت بسیار والا الگو بگیرند و مسیرش را ادامه بدهند که با انجام این عمل انقلاب را به اهدافش می رسانند.
وی اذعان کرد: بهترین ابزاری است که می توان در این روز افکار، راه و منش انقلابی و اسلامی امام راحل را برای نسل آینده بازگو کرد و دستاوردهای ایشان توسط ملت ایران هیچ زمان به فراموشی سپرده نمی شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۱۰۳


ارسال