دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
یک روزنامه عربستانی از پیشنهاد فدراسیون‌های فوتبال غرب آسیا برای برگزاری دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان در زمین بی‌طرف خبر داد.
به گزارش عصرهامون به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، بسیاری از فدراسیون‌های فوتبال غرب آسیا در پیشنهادی به کنفدراسیون فوتبال این قاره (AFC) خواستار برگزاری دیدارهای تجمیعی مرحله گروهی لیگ قهرمانان در یک زمین بی‌طرف شدند، البته کشور انتخابی باید معیارهای AFC از جمله داشتن ورزشگاه‌هایی مجهز به تهویه مطبوع را برآورده کند.

یک منبع رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز به روزنامه الریاضیه گفت: اردن به عنوان زمین بی‌طرف پیشنهاد شده، زیرا آب‌وهوای متمایزی نسبت به سایر کشورها دارد. برخی فدراسیون‌های فوتبال غرب آسیا تمایلی به میزبانی امارات و قطر از دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان ندارند.
وی همچنین تاکید کرد: فدراسیون‌های فوتبال قطر و امارات با تکیه بر داشتن ورزشگاه‌های مناسب با معیارهای AFC خواهان کسب میزبانی دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان آسیا شدند.

قرار است پیشنهادهای ارائه شده در مورد کشور میزبان دیدارهای تجمیعی لیگ قهرمانان در منطقه غرب در جلسه بعدی کمیته مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیا در 26 خرداد مورد بررسی قرار بگیرد. تصمیم نهایی جهت عملیاتی شدن به کمیته اجرایی و شورای مدیران AFC ارجاع خواهد شد.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۱۲۴


ارسال