دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۵
در راستای اجرای مبارزه با قاچاق صورت گرفت؛
باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر در خاش متلاشی شد/ انهدام 9 گروه سازمان یافته قاچاق سوخت در جنوب شرق کشور
 
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام 9 باند سازمان یافته قاچاق سوخت و متلاشی شدن باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر در جنوب شرق کشور خبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی با همکاری تیم های از ماموران انتظامی شهرستان "خاش" یک باند مسلحانه قاچاق مواد مخدر را متلاشی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات که شب گذشته با درگیری مسلحانه با قاچاقچیان همراه بود، ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ، توقیف 2 دستگاه وانت تویوتا و یک دستگاه پژو 405، 2 تن و 190کیلو و 410گرم مواد مخدر شامل 2 تن و 138کیلو و 110 گرم تریاک، 52 کیلو و 300 گرم حشیش، مقادیری سلاح و مهمات کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان اذعان کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق فرآورده های نفتی در جنوب شرق کشور، طی هفته گذشته مأموران انتظامی شهرستان های زاهدان، سراوان و ایرانشهر موفق به شناسایی و تخریب 6 محل دپوی سوخت و انهدام 9 باند سازمان یافته قاچاق سوخت شدند.

وی افزود: ضمن توقیف 27 دستگاه خودرو سنگین 276هزار و 260 لیتر سوخت قاچاق را شامل 120 هزار و 550 لیتر گازوئیل، 33 هزار لیتر هیدروکربن، 113هزار و 100لیتر نفت،1360 لیتر بنزین و 8 هزار و 250 لیتر سایر مشتقات نفتی قاچاق کشف شد.

سردار قنبری با تاکيد بر عزم جدی پلیس در برخورد قاطعانه با قاچاقچیان کالا و سوخت به دلیل اخلال در نظام اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: شهروندان  کلیه اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس 110 در اختیار پلیس قرار دهند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۱۴۴


ارسال