دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹ ,13 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
با هدف تأمین ایمنی عبور و مرور انجام شد؛
بهسازی و ارتقای کیفی 10 محور اصلی در سیستان وبلوچستان
 
ایوب کرد،مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت:طرح ملی بهسازی و ارتقای کیفی در 10 محور مواصلاتی استان با هدف تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش استهلاک وسایل نقلیه و مصرف سوخت در دستور کار قرار گرفت.
ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون از اجرای طرح ملی بهسازی و ارتقای کیفی روکش آسفالت محورهای مواصلاتی این استان در 10 محور مواصلاتی خبر داد و افزود: این اقدام توسط 17 تیم اجرایی در پروژه های بهسازی و ارتقای کیفی روکش آسفالت محورهای استان انجام می شود.

وی بیان کرد: این طرح ملی از اردیبهشت ماه سال جاری با هدف تأمین ایمنی عبور و مرور، کاهش استهلاک وسایل نقلیه و مصرف سوخت و همچنین حراست و نگهداری از سرمایه های ملی در استان اجرا شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: از آنجایی که زیر ساخت های جاده ای و شبکه راه ها سرمایه های ملی هر کشور محسوب می شود ونقش اساسی در مبادلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی دارند، در قالب این طرح بهسازی روکش آسفالت محورهای مواصلاتی زاهدان – نهبندان، سه راهی دشتک – زابل، زاهدان – خاش، خاش – سراوان، خاش – ایرانشهر، خاش – ایرندگان، مهرستان – سرباز، سراوان – کوهک، زاهدان – بم و زاهدان- حصاروئیه به طور هم زمان در حال اجرا می باشد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خاطر نشان کرد: علاوه بر اجرای مجدانه طرح مذکور، به منظور فراهم آوردن زمینه سفر ایمن برای کاربران جاده، سایر عملیات راهداری نظیر خط کشی، تسطیح و رگلاژ مسیر های روستایی، تهیه و نصب تابلو، تعمیرات گاردریل و نیوجرسی نیز در محور های تحت پوشش این اداره کل به صورت مستمر در حال اجرا است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۱۴۹


ارسال