شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۱۲
گزارشی از مشکل نت همراه در شهر گلمورتی؛
کندی سرعت اینترنت برای کاربران دلگانی «قوز بالا قوز» شد
 
به گفته کاربران از سه روز قبل سرعت اینترنت اپراتور همراه اول در مرکز شهرستان دلگان کاهش یافته است.
به گزارش عصر هامون به نقل از صدای بلوچ، کندی اینترنت همراه در شهر گلمورتی مرکز شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان موجب بروز مشکلاتی برای کاربران این اپراتور همراه اول شده است.

محدثه بامری یکی از شهروندان در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: از روز پنج شنبه هفته گذشته(۱۵ خرداد ۹۹) سرعت اینترنت همراه اول در مرکز شهرستان دلگان به شدت کاهش یافته است.

وی تصریح کرد:سرعت اینترنت اپراتور همراه اول در مرکز شهرستان دلگان به حدی پایین است که ارسال و دریافت پیام های ساده و متنی در پیام رسان ها به دشواری انجام می شود.

بامری ادامه داد: از یک طرف بسته های اینترنتی را با هزینه های گزافی خریداری می کنیم و از طرفی دیگر این کاهش محسوس سرعت اینترنت همراه در روزهای اخیر «قوز بالا قوز» شده است.

این شهروند گلمورتی خاطرنشان کرد: مسئولان شرکت مخابرات شهرستان ایرانشهر که مخابرات دلگان زیرمجموعه آن است و همچنین مسئولان این اپراتور همراه نسبت به رفع این معضل، اهالی گلمورتی اقدام کنند.

نادر عبدالهی یکی دیگر از اهالی گلمورتی به خبرنگار صدای بلوچ گفت: اینترنت همراه این اپراتور از سه روز قبل تاکنون قطع و وصل می شود و سرعت آن هم نسبت به گذشته به شدت کاهش یافته است.

وی تصریح کرد: در حالی که این معضل از چند روز قبل به وجود آمده که هیچکس از این اپراتور و بقیه اپراتورهای تلفن همراه در شهرستان دلگان سیستان و بلوچستان پاسخگو نیست.

گویا قرار نیست پس از نزدیک به ۱۳ سال که دلگان از بخش به شهرستان ارتقا یافته، شرکت مخابرات آن ارتقا یابد و اداره آن از شهرستان ایرانشهر استقلال یابد‌.

در هر حال باید مسئولان مخابرات استان و شهرستان ایرانشهر (که مخابرات دلگان زیر مجموعه آن است) نسبت به رفع مشکل و معضل کاهش سرعت اینترنت‌ اپراتور همراه اول در این منطقه اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۱۶۵
مرجع : عصرهامون


ارسال