شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ,4 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۱۳
برگزاری دومین جشنواره مجازی مدیریت پسماند در زاهدان
 
محمد عمر حسین زهی از آنجام اقدامات سازمان مدیریت پسماند شهرداری زاهدان به مناسبت گرامیداشت هفته محیط زیست خبر داد.
به گزارش عصرهامون،محمد عمر حسین زهی رییس سازمان مدیریت پسماند شهرداری زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: روز جهانی محیط زیست روزی است که از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد (UNEP) برای افزایش آگاهی مردم برای حفظ محیط زیست و تحریک سیاستمداران به گرفتن تصمیماتی برای جلوگیری تخریب زیستگاه ها، گونه‌های زیستی‌جانوری و محیط زیست نامگذاری شده است .

 وی در خصوص بزرگداشت هفته محیط زیست، عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و محدودیت در برگزاری تجمعات، در برگزاری برنامه‌های بزرگداشت این هفته تلاش کرده ایم از فضای مجازی بیشتر استفاده کنیم.

 وی تاکید کرد: با توجه به اینکه شعار ملی این هفته با عنوان "جهش تولید، حفظ محیط زیست برای توسعه پایدار ایران" است، تولید و پخش کلیپ انیمیشن و موشن گرافی با موضوع پسماند از طریق فضای مجازی و شبکه استانی از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده در این سازمان است که درطول هفته محیط زیست به منظور فرهنگ سازی و ترویج کاهش تولید پسماند پخش خواهد شد.

حسین زهی افزود: درحوزه آموزش های شهروندی درحال تهیه دومین جشنواره مجازی مدیریت پسماند هستیم که به زودی از طریق شبکه های مجازی شرایط برگزاری به اطلاع شهروندان گرامی جهت ثبت نام و شرکت در جشنواره خواهد رسید.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۱۶۷


ارسال