جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ,10 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۲۳
معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش چابهار:
سلامت دانش آموزان اولویت ماست/ نظارت بر برگزاری امتحانات با اعزام 24 بازرس به مدارس سطح شهر چابهار
 
همایون امیری گفت: به‌طور قطع، سلامت دانش‌آموزان و نیرو‌های آموزشی اولویت اصلی ماست هر چند که آموزش مهم است و ما بر اساس پروتکل‌های بهداشتی عمل می‌کنیم.
به گزارش عصرهامون، همایون امیری؛ معاون مدیرکل و مدیرآموزش و پرورش چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در مدارس شهرستان چابهار و سنجش رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغ شده به مدارس با اعزام ۲۴ نفر بازرس ویژه در ۱۰۰ مدارس دارای پایه نهم شهرستان چابهار راستی آزمایی شد.
 
وی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی خط قرمز آموزش و پرورش است افزود: سلامت دانش آموزان از برگزاری امتحانات اولویت بیشتری دارد تمام پروتکل‌های بهداشتی و تمهیدات لازم جهت ضدعفونی و برگزاری امتحانات در حوزه‌ها رعایت شده است.
 
مدیرآموزش و پرورش چابهار ادامه داد: هیچ یک از عوامل اجرایی و دانش آموزان بدون ماسک و دستکش وارد حوزه‌های امتحانی نخواهند شد، خانواده‌ها در این زمینه نگرانی و دغدغه نداشته باشند. 
 
وی گفت: گروه ستادی ۲ گروه از راهبران آموزشی و گروه های آموزشی شهرستان چابهار مامور راستی آزمایی رعایت پروتکل های آموزشی بصورت روزانه شدند.
 
امیری اذعان کرد: امتحانات نهایی پایه دوازدهم در شهرستان چابهار روز گذشته شنبه ۱۷ خردادماه به صورت حضوری در ۸ حوزه امتحانی با ۹ هزار و ۲۲۵ نفردرس دانش آموز آغاز شد.
 
وی ادامه داد: در خصوص امتحانات، روال آموزش و پرورش کاملاً مشخص بود و در پایه نهم که دانش‌آموزان بحث انتخاب رشته را دارند و پایه دوازدهم که موضوع امتحان نهایی و گرفتن دیپلم است، مقرر شد آزمون‌ها به شکل حضوری برگزار شود.
 
مدیرآموزش و پرورش چابهار خاطرنشان کرد: تمهیدات لازم برای ضدعفونی، آماده‌سازی مدارس قبل از بازگشایی، رعایت فاصله اجتماعی، حضور مدیران، عوامل اجرایی و آموزشی از مهم ترین اقدامات آموزش و پرورش چابهار برای برگزاری امتحانات است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۲۰۴


ارسال