يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۳
یک کارشناس مسائل سیاسی:
نظام آمریکا هیچ ارزشی برای جان انسان ها قائل نیست/ سرنوشت شوروی در انتظار نظام سرمایه داری است
 
رضا خادمی گفت: نظام سرمایه داری غربی هیچ ارزشی برای جان انسان ها قائل نبوده و مردم دنیا این موضوع را به خوبی میدانند.
به گزارش عصرهامون، رضا خادمی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به کشتار سیاهپوستان در امریکا، بیان کرد: بدنه دولت آپارتاید آمریکا از همان ابتدا با کشتار انسان ها و جنایت علیه بشریت بنیان نهاده و تشکیل شده است.

این کارشناس مسائل سیاسی افزود: کشتار سرخپوستان، برده داری سیاه پوستان، جنگ و خون ریزی علیه ملل سراسر جهان تنها بخش کوچکی از کارنامه سیاه دولت های سرمایه سالار آمریکا است.

وی با تاکید بر اینکه تبعیض در دولت سرمایه دار و سرمایه سالار آمریکا نهادینه شده است، گفت: مردم آمریکا به بازارهای خشونت آمیز و تبعیض آمیز دولت این کشور اعتراض کردند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: دولت سرمایه سالار آمریکا علی رغم اینکه از آن به عنوان قول اقتصادی جهان می شود، از ۱۲ سال قبل تاکنون مردمش با مشکلات گسترده اقتصادی دست و پنجه نرم می کنند.

خادمی ادامه داد: نظام سرمایه سالار آمریکا هیچ ارج و ارزشی برای جان انسان ها قائل و به خصوص برای کارگران شاغل در این کشور که عمدتا از سیاهپوستان هستند، نیست.

این کارشناس مسائل سیاسی خاطرنشان کرد: سرنوشت تلخ فروپاشی شوروی در انتظار نظام سرمایه سالار آمریکا هما است و تغییرات کنونی نشان از حوادث بسیار بزرگی در اقتصاد دنیا دارد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۲۷۴


ارسال