يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۵
یک کارشناس مسائل سیاسی:
علت افول آمریکا پس لرزه های انتقام سخت بود/روزهای پایانی نژادپرستان غربی نزدیک است
 
احمد ملاشاهی گفت: خوی دولت آمریکا وحشی گری و اقدامات ضد بشری بوده و هست اما دیگر مردم این کشور آگاه شده و بی تردید روزهای پایانی نژادپرستان غربی نزدیک اشت.
به گزارش عصرهامون، احمد ملاشاهی کارشناس مسائل سیاسی و مدرس دانشگاه آزاد واحد بین‌الملل زابل در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت:  اعتراضات گسترده مردم آمریکا پس از قتل یک سیاه پوست آمریکایی روی دیگر ابرقدرت پوشالی را به جهان نشان داد.

وی افزود: نظام ستمگر با خوی استکباری پس از شکست های متعدد در منطقه و اخراج تحقیر آمیز نیروی نظامی آنها از برخی کشورهای اسلامی این بار به مردم خود هجوم برده است.

ملاشاهی بیان داشت: آمریکایی ها که در گذشته در بیابان های غرب وحشی ظالمانه بومیان آمریکا را به خاک و خون می کشیدند نظام برده داری را برای استفاده غیر انسانی از سیاه پوستان محیا کردند.

این کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: خوی آمریکایی ها وحشی گری است و همواره سعی کرده اند سیاست مدارانی را انتخاب کنند که رفتارهای وحشیانه خود را حفظ کرده باشد.

وی گفت: نشانه های افول آمریکا این روزها تقریبا جهانی شده و باید دنیای اسلام از فرصت بوجود آمده استفاده کند و به رهبری ایران با استفاده از رسانه های وابسته چهره واقعی کدخدا را به جهان معرفی کند.

ملاشاهی بیان داشت: هیمنه آمریکا توسط انقلاب اسلامی ایران در سال های اخیر درهم شکست،بحران امروزی آمریکا پس لرزه های انتقام سخت است که همچنان گریبان آنها را خواهد گرفت.

وی همچنین خاطرنشان کرد: مسیر برای افول بیشتر قدرت های پوشالی امروز هموار شده است که در این راه کشورهای زیر سلطه آمریکا با الگو گرفتن از انقلاب اسلامی باید مقاومت خود را گسترش دهند.

وی همچنین گفت:  رسانه‌های وابسته به استکبار امروز از بیان واقعیت ها چشم پوشی می کنند،تظاهرات آمریکا نشان داد که درصد مخالفین نظام ستمگر آمریکا به چه اندازه در سال های اخیر افزایش یافته است.

مدرس دانشگاه آزاد واحد بین‌الملل زابل گفت: سیاست مداران نژاد پرست آمریکایی، باعث تبعیض نژادی در این کشور شدند که در نهایت موجب بروز نارضایتی ها و اعتراضات گسترده شد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۳۱۲


ارسال