يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ ,24 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸
یک کارشناس مسایل سیاسی مطرح کرد:
ظلم و استبداد یکی از شرایط رو به افول بودن آمریکاست/ بیکاری در ایالت متحده بیداد می کند
 
یعقوب کریمی گفت: امروز آمریکا در تهیه امکانات اولیه در بحث اقتصادی دچار مشکل شده و میزان بیکاری به بالاترین حد خود رسیده و مردم این کشور از وضع به وجود آمده ناراضی هستند.
به گزارش عصرهامون، یعقوب کریمی کارشناس مسائل سیاسی در گفت و گو با شستون بیان کرد: یکی از شرایط رو به افول بودن آمریکا زور گویی، تندگویی و ظلم و استبداد در دیگر کشورها بود.

وی معتقد است زمانی افول اساسی ایالات متحده شروع شد که در شرایط بسیار ناجوانمردانه سردار سرافراز ایران اسلامی سردار سلیمانی را ترور کرد و آن زمان به بعد بی عزتی آمریکا در جهان دو برابر شد.

این کارشناس مسایل سیاسی عصبانیت در یک جریان جنگی از طرف مقابل را یک ضعف دانست که آمریکا با به شهادت رساندن سردار سلیمانی ضعف خود را به نمایش گذاشت.

کریمی ادامه داد: با شیوع ویروس کرونا، رییس جمهور آمریکا گفته بود ما قدرت کنترل ویروس و توان کمک را داریم به شرط آنکه کشورهای درگیر ویروس از ما کمک بخواهند اما حال می بینیم که خود آمریکا در مهار کووید 19 ناتوان و عاجز است.

وی خاطر نشان کرد: امروز آمریکا در تهیه امکانات اولیه در بحث اقتصادی دچار مشکل شده و میزان بیکاری به بالاترین حد خود رسیده و مردم این کشور از وضع به وجود آمده ناراضی هستند.

کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: در ایالات متحده آمریکا که دم از دموکراسی، اخلاق و رفتار زده می شود اما به شدت تبعیض نژادی رواج دارد که در روزهای اخیر شاهد برخورد و قتل یک رنگین پوست توسط نیروهای نظامی این کشور بودیم که خشم مردم را به همراه داشت.

کریمی با بیان اینکه از مردم مستضعف امریکا که مستضعف از دفاع در حق و حقوق خود هستند، حمایت می کنیم، گفت: آمریکا و تمامی کشورهایی دیکتاتور رو به افول هستند که امید داریم هر چه سریع تر فروپاشی عملی شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۳۱۵


ارسال