شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ ,16 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵
رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر؛
۸ باب مکان کسب و کار پلمپ شد/ مهم ترین راهبرد مبارزه با کرونا فاصله گذاری اجتماعی است
 
مهدی صدرایی نسب از پلمپ و غیر فعال سازی ۸ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار شهرستان ایرانشهر خبر داد و گفت: فاصله گذاری اجتماعی مهم ترین راهبرد عبور از بحران کرونا می باشد.
به گزارش عصرهامون مهدی صدرایی نسب، رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره بیان کرد: روز گذشته ۸ باب مکان کسب توسط واحد سلامت محیط و کار این شهرستان به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی پلمپ شدند.
وی افزود: این پلمپ ها شامل ۲ باب پوشاک فروشی، ۲ باب پلاستیک فروشی، ۳ باب پارچه فروشی، ۱ باب خرازی می باشند‌.
رئیس مرکز بهداشت ایرانشهر ضمن ابراز نگرانی از وضعیت موجود بیماری کرونا در سطح شهرستان، بر حساسیت بیش از پیش تمام اقشار جامعه نسبت به این بیماری تاکید کرد و گفت: شیوع کووید_۱۹ در کشور هنوز تمام نشده و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و زدن ماسک به شدت در تمام ادارات، سازمان‌ها، بانک‌ها، اصناف، دکه داران و دیگر صاحبان مشاغل  توصیه می‌شود.
وی فاصله گذاری اجتماعی و زدن ماسک در مکان‌های تجمعی را از مهم‌ترین راهبردهای وزارت بهداشت برای کنترل و پیشگیری از کرونا دانست و عنوان کرد: با بازگشایی‌هایی که اخیرا صورت گرفته؛ تاکید می شود طرح فاصله‌گذاری اجتماعی که مهم ترین بخش مقابله با گسترش با این ویروس می باشد، لازم است در تمامی صنوف به خصوص دکه بازار ایرانشهر رعایت شود.
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۵۸۴۳


ارسال