سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۹
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی:
برخورد قاطع قوه قضاییه با فساد نشانه اقتدار و صلابت نظام است/ خواسته عموم مردم اجرای عدالت و فساد زدایی جامعه
 
حسینعلی شهریاری گفت: آیت الله رئیسی نشان داد تصمیم جدی و قطعی قوه قضاییه مبارزه با فساد است و برخورد قاطع قوه قضاییه با فساد نشانه اقتدار و صلابت نظام را در بر خواهد داشت.
به گزارش عصرهامون، حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران با اشاره به اینکه فضای امروز کشور فضای مبارزه با فساد است بیان کرد: از زمان ورود آیت الله رئیسی به قوه قضاییه، رویکرد برخورد با فساد را بصورت جدی در پیش گرفتند و این امید در جامعه ایجاد شده که مبارزه با فساد جدی بوده و نظام اراده و تصمیم بر برخورد با مفسدان اقتصادی است.

وی با اشاره به اینکه مردم خواهان مسئله جدی با مبارزه با فساد هستند افزود: مردم پشتیبان قوه قضاییه هستند و آیت الله رئیسی این مبارزه را باید با قدرت ادامه دهد تا زمانی که مردم احساس کنند قوه قضاییه در شان نظام جمهوری اسلامی ایران است انجام وظیفه اش دانه درشت یا مردم معمولی، پولدار یا فقیر هیچ فرقی ندارد.

 نماینده مردم زاهدان ادامه داد: این خواسته مردمی است که هیچ تبعیضی در رابطه با برخورد با فساد را نمی توانند تحمل کنند و در تمام سطوح و در تمام قوا باید با مفسدین بطور جدی برخورد شود.

وی تصریح کرد: آیت الله رئیسی تاحالا نشان داد که تصمیم جدی و قطعی قوه قضاییه مبارزه با فساد است و این فساد چه در درون قوه قضاییه باشد و چه بیرون با آن برخورد قاطع خواهد شد.

شهریاری با بیان اینکه اولین اقدام قوه قضاییه برخورد قاطع قانونی با فاسدان حاضر در این قوه بوده است اذعان کرد: قطعا عده ای وقتی میبینند برخورد جدی است و کسانی که تا حالا به اصطلاح دست از پا خطا میکردند اصلاح خواهند شد.

وی گفت: مردم هرکجا از وجود یک فسادی به طور جدی و کاملا آگاهانه با دلیل و مدرک محکم مطمئن بودند گزارش دهند و از ایجاد مزاحمت و ارائه گزارش اشتباه برای عزیزان در قوه قضاییه جلوگیری کنند تا ان شالله روزی برسد که فساد در سطح کشور ما به حداقل ممکن خود رسده باشد.

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تداوم برخورد قاطع با مفسدان حاضر در کشور باعث امیدواری به کل نظام می شود اظهار کرد: این برخوردها شک نداشته باشید که سالم سازی نظام را در پی خواهد داشت و اعتماد مردم به نظام بیشتر از قبل خواهد شد.

وی گفت: قوه قضاییه هر کجا احساس کرد که برای برخورد با فساد خلع قانونی وجود دارد با ارائه لایحه به مجلس می تواند این مسئله را حل کند چون قطعا نمایندگاند مجلس شورای اسلامی برای حمایت از آنها پیگیری های لازم را جهت از بین بردن فساد و اجرای عدالت در جامعه انجام می دهند.

شهریاری با بیان اینکه عدالت با مفسدان کشور همیشه اجرا خواهد شد خاطرنشان کرد: برنامه جدی قوه قضائیه برای مبارزه با فساد و انجام کار اساسی اجرای عدالت است و نباید تحت تاثیر فشارها متوقف شود و روز به روز مبارزه با فساد بیشتر شود که این مسئله اعتماد مردم به نظام و قوه قضاییه را در پی خواهد داشت و عدالت بیشتر اجرا می شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۱۵۶


ارسال