سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ,7 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۳ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۸
دبیر ستاد مبارزه با ویروس کرونا اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان مطرح کرد:
رعایت پروتکل های بهداشتی توسط صنف صیادان و فعالین شیلات ضامن سلامتی مردم
 
حمید رضا نصیری گفت: جامعه صیادی و فعالین شیلاتی پروتکل های بهداشتی صادره از ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان و کشور را جدی بگیرند.
به گزارش عصرهامون، حمید رضا نصیری؛ دبیر ستاد مبارزه با ویروس کرونا اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: با توجه به اعلام وضعیت قرمز در سطح شهرستان و لزوم رعایت دستورالعمل ها و پروتکل های بهداشتی طبق دستور ستاد پیگیری و مبارزه با ویروس کرونا در اداره کل شیلات استان گندزدایی و ضد عفونی شد.
 
وی افزود: در راستای سلامت کارکنان مجموعه، با یادآوری رعایت نکات بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به محیط کاری خود مراجعه کنند.
 
دبیر ستاد مبارزه با ویروس کرونا اداره کل شیلات سیستان و بلوچستان ادامه داد: با توجه به اینکه آمار مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ در سطح استان و شهرستان چابهار رو به افزایش است از کلیه مردم و بالأخص جامعه صیادی و فعالین شیلاتی درخواست می شود پروتکل های بهداشتی صادره از ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا استان و کشور را جدی بگیرند.
 
وی تصریح کرد: با رعایت کامل نکات بهداشتی خود و خانواده در مقابل این ویروس منحوس ایمن ساخته تا بتوانیم ان شاءالله به کمک و یاری خداوند کرونا را شکست دهیم.
 
تهیه و توزیع اقلام بهداشتی در اداره کل شیلات استان
 
نصیری گفت: ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا در اداره کل شیلات در خصوص پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا اقدام به تهیه و توزیع اقلام بهداشتی کردند.
 
به گفته دبیر ستاد پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا این اقلام که شامل اسپری ضد عفونی و ماسک بود، بین همکاران اداره کل و ادارات شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۱۵۷


ارسال