سه شنبه ۲۴ تير ۱۳۹۹ ,14 July 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۳
تاجزاده در گفتگو با شرق برای تشویق مردم به رای دادن به روحانی:
اگر به جای روحانی فرد دیگری رئیس جمهور شود دلار ۱۲ هزار تومان و پراید ۵۰ میلیون تومان می‌شود!
 
تاجزاده در گفتگو با شرق در سال 95 گفته بود، اگر به جای روحانی فرد دیگری رئیس جمهور شود دلار ۱۲ هزار تومان و پراید ۵۰ میلیون تومان می‌شود.
به گزارش عصرهامون ، تاجزاده در اسفند ۹۵ در گفت‌وگو با روزنامه شرق در پاسخ به پرسش؛ پیشنهاد شما درباره راهبرد دولت برای بهبود ارتباط با افکار عمومی در فرصت باقی مانده تا انتخابات چیست گفته بود؛ اگر به جای روحانی فرد دیگری رئیس جمهور شود دلار ۱۲ هزار تومان و پراید ۵۰ میلیون تومان می شود.
متن گفت‌وگوی او را در زیر می‌خوانیم:
کاری که در این شرایط می‌توان انجام داد این است که دولت گزلرش کار ارائه بدهد. به نظرم بهتر است اولین محور این باشد که دوره دوم احمدی نژاد را با این دولت مقایسه کند؛ یعنی در این گزارش بگوید که مثلا قیمت کالاها، طلا، ارز از سال 88 تا 92 چه میزان افزایش داشت و این عدد از 92 تا 96 چه تغییراتی داشته است؛ مثلا قیمت مواد خوراکی و لوازم مصرفی از خودرو گرفته، تا یخچال و ماشین لباسشویی و ... .سپس نشان دهد قیمت ارز تقریبا 400 درصد در بازه 88 تا 92 افزایش داشته است


اما در دولت روحانی این افزایش حداکثر 20 درصد بوده است. حتی اگر روحانی نخواهد نامزد هم بشود، باید این گزارش را ارائه دهد. دراین صورت مردم خواهند دید که درست است که بسیاری از مشکلاتشان حل نشده، اما اگر قرار بود نرخ دلار با همان رشد 400 درصدی زمان احمدی نژاد افزایش یابد، هر دلار الان 12 هزار تومان بود. سکه به حای یک میلیون تومان، سه تا چهار میلیون شده بود.
پراید 30 میلیونی به 50، 60 میلیون رسیده بود و قیمت مواد خوراکی، میوه، نان، برنج، چای و لبنیات سر به فلک کشیده بود.


انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۲۲۳


ارسال