جمعه ۸ مرداد ۱۴۰۰ ,30 July 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۳
کارشناس مذهبی سیستان و بلوچستان عنوان کرد؛
شهید بهشتی شخصیتی برجسته و از افتخارات جمهوری اسلامی بود/شهدای هفت تیر با نثار جان خویش پایه های انقلاب را مستحکم کردند
 
مولوی رئیسی گفت: شهید بهشتی شخصیتی برجسته و از افتخارات جمهوری اسلامی ایران بودندو دشمنان انقلاب این محبوبیت و نفوذ را برنتافتند و ناجوانمردانه این عالم گرانقدر را به شهادت رساندند.
به گزارش عصرهامون،مولوی رئیسی کارشناس مذهبی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار زاهد نیوز، بیان کرد: دشمنی با بزرگان همواره در طول تاریخ وجود داشته است پیامبر اکرم(ص) همواره در فضیلت امام علی(ع) سخن می گفتند و ایشان را دروازه علم و حکمت معرفی می کردند و دشمنان نیز این علم و بزرگی و معنویت را تحمل نکرده و ایشان را به شهادت رساندند.

وی افزود: خداوند در قرآن می فرماید کسانی که در راه رضای خدا کشته شوند شهیدان راه خدا هستند شهید بهشتی و یارانش سرمایه های معنوی اسلام و انقلاب بودند وشهید بهشتی شخصیتی برجسته و از افتخارات جمهوری اسلامی ایران بود که شخصیت علمی و دینی ایشان در تمام جهان مطرح و معروف بود و دشمنان انقلاب این محبوبیت و نفوذ را برنتافتند و ناجوانمردانه این عالم گرانقدر را به شهادت رساندند.

وی خاطرنشان کرد: ترس دشمن از تفکر و اندیشه چهره های علمی و مذهبی و ناتوانی و عجز آنان در مقابله با فکر و اندیشه دانشمندان ما، کار را به ترور و جنایت علیه ملت ایران می کشاند شهادت شهید بهشتی و یارانشان نیز به همین دلیل بود.

مولوی رئیسی تاکید کرد: وقتی دشمنان نتوانستند با تخریب و ترور شخصیتی آن شهید بزرگوار را منزوی کنند برای از بین بردن اندیشه اش، دست به جنایت زده و ایشان را به شهادت رساندند اما شهادت در راه خدا برای مسلمانان زندگی جاودانه و سعادت است و دشمنان نمی توانند ملت شهادت طلب ایران را از پای دربیاورند.

وی اذعان کرد: شهدای بسیاری برای حفظ این انقلاب خون خود را نثار کرده اند شهدای گرانقدرهفت تیر نیز با نثار جان خویش پایه های انقلاب را مستحکم کردند و این پایداری ملت ایران در مقابل ظلم و ستم مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی است امام راحل و رهبر معظم انقلاب با اخلاص قدم در راه حفظ و احیای دین اسلام گذاشتند و دشمنان از این اخلاص و نفوذ دینی می هراسد و دست به اقدامات ضد انسانی می زند.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۳۰۲


ارسال