جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۳۴
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان خبر داد؛
کشف 1.5 تن تریاک در درگیری مسلحانه پلیس ایرانشهر با سوداگران مرگ/ 10 سارق مسلح در دام افتادند
 
سردار محمد قنبری از درگیری مسلحانه پلیس با سوداگران مرگ و کشف یک تن و 468کیلو تریاک در ایرانشهر و همچنین دستگیری 10 سارق مسلح در سیستان و بلوجستان خبر داد.
 سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان با یک سری کار پیچیده اطلاعاتی با همکاری تیم های از ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر به مناطق مرکزی کشور را شناسایی کردند.

وی ادامه داد: در این عملیات که شب گذشته با درگیری مسلحانه با قاچاقچیان همراه بود ضمن دستگیری 2 سوداگر مرگ و توقیف 2 دستگاه پژو 405 مقدار یک تن و 468 کیلو و 300 گرم تریاک به همراه 2 قبضه کلاش، 5 تیغه خشاب حاوی 85 فشنگ جنگی کشف شد.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای متواری این باند حرفه ای قاچاق خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

کشف 11 فقره انواع سرقت

قنبری در ادامه از دستگیری سارقان مسلح در سیستان و بلوچستان خبر داد و گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان و بلوچستان در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی یک هفته گذشته با تلاش شبانه روزی خود ضمن دستگیری 10 سارق مسلح و به عنف در شهرهای زاهدان، ایرانشهر، دلگان و چابهار 11 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف را کشف کردند.

وی اضافه کرد: در این رابطه علاوه بر کشف یک دستگاه پژو 405، چهار دستگاه موتورسیکلت، 11 دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه به همراه یک قبضه سلاح کلت کمری و مهمات مربوطه و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۴۴۰


ارسال