سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۲۶
کارشناس سیاسی:
اقدام خرابکارانه در سیستان و بلوچستان شرط کمک آمریکا به گروهک های تروریستی است
 
رضا خادمی گفت: اقدام خرابکارانه و تروریستی در استان سیستان و بلوچستان شرط کمک سرویس جاسوسب آمریکا به گروهک های تروریستی شرق است.
به گزارش عصرهامون، رضا خادمی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به اقدام کور تروریستی گروهک جیش الظلم در استان سیستان و بلوچستان، بیان کرد: این گروهک های تکفیری و صهیونیستی از سوی آمریکا و عربستان سعودی و همچنین رژیم صهیونیستی حمایت می شوند.

این کارشناس سیاسی گفت: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی ، دشمنان و آمریکای جنایتکار به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی بوده اند که حمایت از گروه های تروریستی و حمایت از گروه های تجزیه طلب از همان اقدامات است.

وی عنوان کرد: سرویس های جاسوسی آمریکا و رژیم صهیونیستی در ابتدای انقلاب به صورت مستقیم از اشرار جنوب شرق حمایت می‌کردند و اکنون که نزدیک به پنج دهه از پیروزی انقلاب می گذرد تشکیل و حمایت از گروهک های تکفیری را در دستور کار خود قرار داده اند.

خادمی ادامه داد: تروریست های نابکار جیش الظلم با این اقدام خبیثانه و کور تروریستی خود یک بار دیگر ثابت کردند که در کنار دشمنان نظام اسلامی و مقابل ملت مسلمان ایران قرار گرفته اند.

این کارشناس سیاسی اضافه کرد: سرویس های جاسوسی آمریکایی و عربی شرط کمک به گروه های تروریستی و تکفیری منطقه جنوب شرق را، اقدام تروریستی و خرابکارانه این گروهک ها علیه مردم استان سیستان و بلوچستان می خواهند.

وی خاطرنشان کرد: دشمنان کشور عزیزمان در چهل و دو سال گذشته پس از انقلاب همواره با حمایت از اشرار، تروریست ها و مخلان امنیت در استان سیستان و بلوچستان درصدد ضربه زدن به نظام اسلامی بوده اند، ولی هر بار با تیزبینی و بصیرت قوم بلوچ نقشه های خبیثانه آنان خنثی شده است.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۴۴۵
مرجع : عصرهامون


ارسال