چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۲
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار:
مصرف نفتگاز نیروگاهی چابهار ۳۵درصد افزایش یافت/ مهم ترین پروژه؛ انتقال سوخت به نیروگاه سیکل ترکیبی با احدات خط لوله۱۴اینچ
 
سید کاظم اسد گفت: در سه ماهه نخست سالجاری ارسال فرآورده نفتگاز به نیروگاههای سطح منطقه چابهار افزایش ۳۵ درصدی داشته است.
به گزارش عصرهامون، سید کاظم اسد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار با ارسال بیش از ۱۷۲ میلیون لیتر فرآورده نفتگاز به نیروگاه های سیکل ترکیبی چابهار و توانیر کنارک در سه ماهه نخست سالجاری در جهت تامین و مصرف نیروگاه های مذکور نقشی تعیین کننده و مهم را ایفا کرده است.

وی با اشاره به این که نیروگاه ها از عمده ترین مصرف کنندگان سوخت مایع در کشور محسوب می شوند تصرح کرد: تنها جهت نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار در سه ماهه نخست سالجاری بیش از ۱۳۶ میلیون لیتر فرآورده ارسال شده است.

مدیر منطقه چابهار افزود: در سال گذشته میزان ارسالی روزانه به نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار حدود ۲۲۳ هزار لیتر بوده است که این ارسالی در سه ماه نخست سالجاری به روزانه ۳۷۵ هزار لیتر افزایش پیدا کرده است.

وی بر لزوم توجه به راندمان بهینه در نیروگاه ها تاکید و عنوان کرد: پیگیری رفع مشکلات احتمالی موجود در حوزه تحویل سوخت به نیروگاه ها، تاکید بر استمرار جلسات آموزشی و لزوم هماهنگی دستگاههای اجرایی با متخلفان در حوزه تحویل سوخت به نیروگاه ها از مهمترین موضوعاتی است که همواره در جلسات مشترک با مدیران نیروگاهها برآن تاکید شده است.

اسد گفت: پروژه احداث خط لوله ۱۴ اینچ حد فاصل انبار نفت چابهار تا نیروگاه سیکل ترکیبی به طول تقریبی ۲۰ کیلومتر و اعتبار بیش از ۴۰۰ میلیارد ریال یکی از مهمترین پروژه های اجرا شده در منطقه است.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه چابهار خاطرنشان کرد: خدمات رسانی و تحویل به موقع و دقیق و فارق از مباحث قاچاق فرآورده های نفتی و کاهش آمار تصادفات جاده ای و به تبع آن رضایتمندی عمومی از مهمترین نتایج و دست آوردهای بهره برداری از این طرح بوده است.

 ضمن تقدیر از همکاری های بی شائبه مدیریت تامین و توزیع و مناطق معین، بر استمرار خدمت رسانی مناسب و تامین سوخت نیروگاهها جهت ارائه خدمات مناسب به شهروندان تاکید کرد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۱۶


ارسال