جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۶
فرماندار دلگان:
طوفان بی سابقه، برق روستاهای شهرستان دلگان را قطع کرد
 
مجتبی شجاعی گفت: طوفان شدید گردوغبار موجب قطعی برق روستاهای شهرستان دلگان شد.
به گزارش عصرهامون، مجتبی شجاعی در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به اینکه عصر روز‌چهارشنبه طوفان شدید گردوخاک، دلگان سیستان و بلوچستان را درنوردیده است، بیان کرد: این طوفان موجب قطعی برق در برخی از روستاهای این شهرستان شده است.

وی ادامه داد: در پي وقوع طوفان شديد و بی سابقه در این شهرستان ، ٧ خط ٢٠ كيلوولت در بخش مركزي و ٣ خط ٢٠ كيلوولت در بخش جلگه چاه هاشم قطع و روستاهاي تغذيه كننده آنها بی برق شده اند.

فرماندار شهرستان دلگان تصریح کرد: با تلاش هاي ٥ اكيپ اتفاقات در بخش مركزي هر ٧ خط بخش مركزي برقدار و همچنين با تلاش هاي ١ اكيپ اتفاقات در جلگه چاه هاشم ٢ خط اين بخش برقدار شد.

وی با تاکید بر اینکه تعداد خاموشي هاي فشار ضعيف به شدت بالا است، افزود: تاكنون فقط در مركز شهر گلمورتي ٤٢ خاموشي اعلام كه از اين تعداد ٣٥ عدد آن رفع شده و بقیه هم با تلاش هاي همكارانمان در حال رفع است.

شجاعی گفت: در مسيرهاي كهنک لدی ، نعمت آباد سردشت ، گلدشت چاهكيچی ، كهنک چيل كنار، هيتک با اعزام يک دستگاه جرثقيل ، پیک آپ و ٣ دستگاه ايسوزو ، پرسنل اداره برق در حال خدمت رسانی هستند.

فرماندار دلگان با بیان اینکه شكستگي حدود ١٥ اصله تير فشارمتوسط و ضعيف در مسيرهاي بالشتي، حسين آباد لدی، چاه علي، احمدآباد گروک ، باغ نيل و همچنين سقوط يك دستگاه ترانس در حسين آباد لدی از خسارت های این طوفان بوده اند، عنوان کرد: با كمک پيمانكاران سطح شهرستان تا فردا كليه مشتركين برقدار می شوند.

این مسئول خاطرنشان کرد: دهياران و شوراهای روستاهای مذکور همكاری در جهت فراهم کردن چاله كن، محلی جهت حفر چاله و تسريع در برقرسانی را داشته باشند.

انتهای پیام
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۳۰
مرجع : عصرهامون


ارسال