دوشنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۰ ,10 May 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰
مدیر منطقه پنج شهرداری زاهدان خبر داد؛
نصب المان زیبای آستین سوزن دوزی بلوچ در زاهدان
 
نظیراحمد هاشمزهی گفت: برنامه نصب المان ها و جلوه های ویژه بصری ، در دستور کار این منطقه قرار گرفته است و المان آستین سوزن دوز بلوچ در پارک البرز منطقه زیباشهر نصب شد.
به گزارش عصرهامون،نظیراحمد هاشمزهی مدیر منطقه پنج شهرداری زاهدان در گفت و گو با زاهدنیوز، بیان کرد: نصب المان های شهری مناسب با فرهنگ و هنر بومی و سنتی منطقه، نقش بسزایی در ساماندهی منظر و سیمای هر شهر دارد.

 وی افزود : با توجه به اینکه ارتقاء کیفیت فضای شهر و زیبا سازی آن یکی از شاخصه های افزایش نشاط و سلامتی در جامعه به شمار می آید ، لذا برنامه نصب المان ها و جلوه های ویژه بصری ، در دستور کار این منطقه قرار گرفته است و المان آستین سوزن دوز بلوچ در پارک البرز منطقه زیباشهر نصب شد.

وی خاطرنشان کرد: المان های بیشتری متناسب با فرهنگ و آداب و رسوم استان ساخته و در نقاط مختلف شهر نصب خواهد شد، این منطقه از شهرداری زاهدان با هدف زیبا سازی منظر شهری اقدام به نصب المان های شاخص و موضوعی کرده است که خوشبختانه این اقدام مدیریت شهری مورد استقبال شهروندان نیز قرار گرفته است.
 
وی تاکید کرد:  پس از المان اسپندان ، المان آستین سوزن دوزی شده ، با ۱۴ متر ارتفاع و ۶ متر عرض ، به عنوان یکی دیگر از المان های شاخص شهر زاهدان است که به دست هنرمندان بومی ساخته و در سطح منطقه ی پنج نصب شده است.


انتهای پیام//
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۳۱


ارسال