جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:
حمله به هواپیمای مسافربری کشورمان نشانه بی رحمی آمریکا است
 
مولوی بلال مقدسیان گفت: حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری کشورمان نشانه بی رحمی دولت نژادپرست آمریکا است.
به گزارش عصرهامون، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ با اشاره به سالروز حمله ناو آمریکایی به هواپیمای مسافربری کشور، بیان کرد: این جنایت آمریکا در خلیج فارس برای همیشه در اذهان جهانیان باقی خواهد ماند.
وی ادامه داد: ناو آمریکایی با تجهیزات کامل جنگی در حالی به این هواپیمای کشورمان حمله کرد که همه مسافران آن مردم بیگناه بودند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان تصریح کرد: حمله ناو جنگی «وینسنس» آمریکا به هواپیمای مسافربری ایرباس جمهوری اسلامی در دوازدهم تیرماه سال 1367، دروغ مضحک حقوق بشر آمریکایی را به همه جهانیان نشان داد.

وی افزود: این حمله وحشیانه که منجر به شهادت ۲۹۰ سرنشین بی دفاع و بی گناه هواپیمای ایرباس جمهوری اسلامی ایران اعم از زن و مرد و کودک و کهنسال شد، نشانی از بی رحمی دولت نژاد پرست و ضد حقوق بشر آمریکا بود.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان عنوان کرد: دولت نژاد پرست آمریکا در حرکتی ضد انسانی به فرمانده ناو جنگی خود که مرتکب این جنایت هولناک شد، مدال شجاعت داد و از سرنشینان وینسنس تقدیر و تشکر کرد.

مقدسیان با اشاره به اینکه آمریکا بزرگترین تهدید برای حقوق بشر است، خاطرنشان کرد: حمله به کشورهای ویتنام، عراق، افغانستان، پاکستان، ژاپن و بقیه جنایت های این کشور نشان می دهد که کارنامه حقوق بشری آمریکا سیاه و ننگین است.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۳۹
مرجع : عصرهامون


ارسال