دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۶
مدیر کل راهداری سیستان و بلوچستان:
بارندگی های فصلی به محور اصلی سراوان- خاش خسارت زد
 
ایوب کرد گفت: بارندگی های 24 ساعت گذشته خسارت زیادی به زیرساخت های جاده ای حوزه شهرستان سراوان وارد کرده است.
ایوب کرد، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: با تلاش راهداران محور اصلی سراوان – خاش که شب گذشته مسدود شده بود بازگشایی و اکنون تردد در آن به صورت عادی جریان دارد.

وی با اشاره به آماده باش راهداران در محورهای مجاور رودخانه های فصلی تا زمان افت سطح آب و تردد ایمن کاربران جاده، بیان کرد: با توجه به اجرایی شدن طرح واکنش سریع راهداری، تعداد 7 دستگاه انواع ماشین آلات راهداری به همراه 20 نفر از راهداران از همان ساعات اولیه جهت رفع انسداد این محور تلاش کرده و اقدامات تکمیلی جهت کاهش آسیب ها و برقراری تردد ایمن و روان از محور فوق از صبح امروز آغاز شده است.
 

 
مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ادامه داد: همزمان با انسداد محور اصلی، محور قدیم سراوان – خاش حد فاصل کیلومتر 30 تا 50  نیز به دلیل بارنگی اخیر مسدود شده که ایمن سازی اولیه در این محور صورت گرفته و در حال حاضر راهداران در حال آوار برداری و بازگشایی محور هستند.

کرد خاطر نشان کرد: رانندگان تا زمان بازسازی کامل مسیرها به محدودیت سرعت و تابلوهای اخطاری نصب شده در محل آب‌نماها، پل‌ها و قسمت های صدمه دیده جاده توجه و به ویژه قبل از تردد به مقصد شهرستان خاش از باز بودن مسیر از طریق تماس با تلفن ۱۴۱ اطمینان حاصل کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۴۷


ارسال