جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶
فرمانده سپاه شهرستان چابهار خبر داد:
اهدای 15 کمک جهیزیه به نوعروسان کم برخوردار چابهاری در ایام دهه کرامت
 
محمدعلی پوراحمدیان گفت: همزمان با ایام با عظمت دهه کرامت، 15 سری کمک جهیزیه به نوعروسان نیازمند چابهاری اهدا شد.
به گزارش  عصرهامون، سرهنگ پاسدار محمدعلی پوراحمدیان؛ فرمانده سپاه شهرستان چابهار در حاشیه مراسم اهدای جهزیه به نوعروسان در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: در دهه مبارک کرامت با مشارکت موسسه خیریه آبشار عاطفه ها، کانون فرهنگی زنان بلوچ و سپاه شهرستان چابهار 15 سری جهیزیه برای نوعروسان نیازمند تهیه و به آن‌ها اهداء شد.
 
وی با اشاره به اینکه بسیج بعنوان یک نیروی مردمی در همه عرصه ها است افزود: اقدامی که در بسیج بیش از همه مهم می باشد، عمق بخشی داخلی است که با محوریت محرومیت زدائی ایفای نقش می کند و بر همین اساس بسیج بعنوان یک نیروی مردمی پا در عرصه میدان می گذارد.
 
فرمانده سپاه چابهار ادامه داد: این اقلام شامل اجاق گاز، پتو، سرویس قابلمه، کفش و چادر سفید با رعایت شان و منزلت به این نوعروسان اهدا شود.
 
وی با اشاره به اینکه همه ما باید در زندگی اهل بیت را الگوی خود قرار دهیم تصریح کرد: خانواده‌ای که با عشق و ارادت به اهل بیت (ع) تشکیل می‌شود و الگوی زندگی خود را سیره و فرهنگ رضوی قرار می‌دهد، موفق و مورد رضایت خداوند خواهد بود.
 
پوراحمدیان گفت: توجه به مقوله دین در خانواده و باور این مسئله که عنایات خداوند در تمامی شئون زندگی انسان جاری است، باعث ایجاد زندگی سرشار از محبت و عشق خواهد شد.
 
فرمانده سپاه چابهار خاطرنشان کرد: کاهش محرومیت‌ها و رسیدگی به اقشار نیازمند در اولویت فعالیت‌های سپاه است و توجه به محرومان و نیازمندان جامعه، ایتام و خانواده‌های کم‌بضاعت همواره در دستور کار ما قرار دارد.

انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۵۱


ارسال