جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۲ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۶
مدیر اداره برق شهرستان دلگان:
طوفان، 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی به زیر ساخت های برق شهرستان دلگان خسارت زد
 
سعید مهرآمیر گفت: طوفان شدید گردوخاک عصر روز گذشته، 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی به زیر ساخت های برق شهرستان دلگان خسارت زده است.
به گزارش عصر هامون، سعید مهرآمیز در گفتگو با خبرنگار صدای بلوچ بیان کرد: وزش طوفان شدید در دلگان برق 70 روستای این شهرستان را قطع و خسارت 2 میلیارد و 500 میلیون ریالی به تاسیسات برق این منطقه وارد کرد.

مدیر اداره برق شهرستان دلگان افزود:در پی طوفان دیروز بعدازظهر که در شهرستان حادث گردیده 70 روستای شهرستان دچار قطعی برق شدند که ما تونستیم در همان ساعات اولیه 60 روستا را برق‌دار کنیم.

عنوان کرد: برق رسانی به ده روستای دیگر نیز به دلیل سقوط ترانس و شکستن تیر برق و حادث شدن شب به صبح امروز موکول شد که 2 گروه پیمانکاری در بخش جلگه و 5 اکیپ اتفاقات در بخش مرکزی مشغول به رفع مشکلات برق هستند.

این مسئول تصریح کرد : برق روستای حسین آباد لَدی که بعلت سقوط ترانس قطع شده بود تا ساعت 5 بعد ازظهر برق آن وصل خواهد شد و 9 روستای دیگر در بخش جلگه چاه هاشم نیز تا ساعت 4 بعد از ظهر برق دار خواهد شد.

وی ادامه داد: میزان خسارت وارد شده ناشی از طوفان عصر دیروز به تاسیسات برق در بخش مرکزی و جلگه چاه هاشم این شهرستان حدود 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد شده است.

امان الله نوابی شورای روستای حسین آباد لدی بخش مرکزی دلگان گفت : برق این روستا در پی وقوع طوفان تاکنون قطع می باشد و مردم بعلت گرمای بالای 47درجه و نبود به درب منازل خویش را بسته و به سایه نخیلات پناه آورده اند.

خالد هوتی شورای روستای حسین آباد گَرون بخش جلگه چاه هاشم بیان کرد: برق این روستا و 4روستای همجوار موتور جلال ، چاهشورک ، کیماس و موتور خرم نیز از روز گذشته تاکنون قطع است.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۵۷
مرجع : عصرهامون


ارسال