چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۲۴
امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان:
دشمن در فضای مجازی به دنبال کشف حجاب زنان مسلمان است
 
مولوی بلال مقدسیان گفت: دشمن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قصد دارد که کار ناتمام رضاخان در کشف حجاب را تمام کند.
به گزارش عصر هامون ، مولوی بلال مقدسیان در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی صدای بلوچ با اشاره به فرارسیدن هفته عفاف و حجاب، بیان کرد: قطعا حجاب و پوشش اسلامی موجب پوشاندن زنان و دختران در مقابل هوا و هوس مردان شیطان صفتی است که قصد هجوم در حریم ناموس دیگران را دارند.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان ادامه داد: ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و پوشش برتر اسلامی یکی از ضروریات اساسی در جامعه ما مسلمانان است که دشمن قصد مقابله با آن را دارد.

مولوی مقدسیان با تاکید بر اینکه دشمن در گذشته با روش های مختلف درصدد حمله به فرهنگ اسلامی حجاب بوده است، تصریح کرد: اکنون دشمن با تهاجم فرهنگی از طریق سلاح های جدید مثل فضای مجازی و ماهواره به اصل دین و معنویت ما مسلمانان حمله کرده است.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان گفت: دشمن در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی قصد دارد که کار ناتمام رضاخان در کشف حجاب را تمام کند که قطعا این نقشه شوم آنان با شکست همراه است.

وی افزود: در آیه ۳۰ سوره مبارکه نور در خصوص حجاب و پوشش اسلامی آمده است که: ای رسول ما مردان مؤمن را بگو تا چشم‎ها از نگاه ناروا بپوشند و فروج و اندامشان را محفوظ دارند، که این بر پاکیزگی جسم و جان ایشان اصلح است.

مولوی مقدسیان عنوان کرد: حجاب و پوشش تنها مخصوص به دین مبین اسلام نیست بلکه در سایر ادیان نیز شاهد توجه به مقوله حجاب و عفاف در زندگی هستیم هرچند که در بین آن ادیان این موضوع به درستی اجراء نمی‌شود‌.

امام جمعه اهل سنت اسفند شهرستان دلگان خاطرنشان کرد: رعایت حجاب و پوشش در جامعه اسلامی ما موجب جلوگیری از بسیار از منکرات و آسیب های اجتماعی می‌شود، با حفظ و رعایت حجاب اسلامی و رعایت عفاف مسیر طمع ورزی به زنان و دختران هم کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۵۷۶
مرجع : عصرهامون


ارسال