چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ,5 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۳
لایو یک مادر در فیسبوک پیش از خودکشی خانوادگی
 
یک مادر پیش از انجام خودکشی خانوادگی، در فیسبوک لایوی منتشر کرد که در آن نارضایتی خود را از وضع موجود بیان می‌کند.
به گزارش عصرهامون به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی ویدئویی از یک زن در فضای مجازی منتشر شده که عده‌ای را نگران کرده است. این زن به همراه فرزندانش در ماجرای یک تصادف حضور داشته‌اند و عده‌ای از سلامت روان مادر خانواده اطمینان ندارند. پلیس ممفیس از صبح جمعه در حال تحقیق درباره علت تصادفی است که موجب شده دو کودک و یک بزرگسال به بیمارستان منتقل شوند.
یک ویدئوی لایو در فیسبوک باعث شده برخی از مردم این سوال را مطرح کنند که آیا زن درگیر در این سانحه سعی داشته با فرزندان خود در اتومبیل خودکشی کند؟ فرد مذکور در ویدئوی لایو خود می‌گوید: "من از این که زندگی فرزند خود را بگیرم متنفرم. نمی‌توان به کسی درباره دخترانم اعتماد کرد".
در ویدئو لایو مذکور یک مادر در حالی که با فرزندان خردسالش در اتومبیل رانندگی می‌کند، برای تقاضای کمک فریاد می‌زند. در این ویدئو، مادر کودک خود را در آغوش گرفته است. کودک دیگری نیز روی صندلی مسافر دیده می‌شود. این فیلم تاکنون بیش از یک میلیون بار دیده شده است.
چندی بعد پست دیگری در همان صفحه فیسبوک منتشر شد که این زن در آن گفته است: "حال من و دخترانم خوب است. فقط دعا کنید. دلم نمی‌خواست این اتفاق رخ دهد".
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۶۲۵


ارسال