چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ,12 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۸
نماینده ولی فقیه در سیستان‌و‌بلوچستان:
پروژه مطالعاتی-اکتشافی چاه‌های ژرف سیستان، حرکتی جهادی و افتخارآفرین است
 
آیت‌الله مصطفی محامی گفت: پروژه مطالعاتی-اکتشافی حفاری چاه‌های آب ژرف در منطقه سیستان، حرکتی جهادی و افتخارآفرین است.
به گزارش عصرهامون، آیت‌الله مصطفی محامی، نماینده ولی فقیه در استان در دیدار رئیس ستاد آب، خاک، فرسایش و خشکسالی معاونت علمی ریاست جمهوری و هیئت همراه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر پیگیری و اجرای پروژه حفاری چاه‌های آب ژرف منطقه سیستان، این طرح را حرکتی جهادی و افتخارآفرین دانست و اظهار داشت: دستاوردهای مهم این طرح دستیابی به فناوری‌های نوین، ورود به عرصه‌های جدید و هم‌چنین نقش‌آفرینی بخش خصوصی در اجرای آن است.

وی بیان کرد: طبق اظهارات اجمالی معاون علمی رئیس جمهور در جلسه گذشته و مباحث تفصیلی مطرح شده در این نشست، پروژه حفاری چاه‌های آب ژرف در منطقه سیستان طرحی مطالعاتی-اکتشافی است.

امام جمعه زاهدان با تاکید بر همکاری دولتمردان در اجرای این طرح و استفاده از ظرفیت حمایت مقام معظم رهبری، عنوان کرد: مسئولان برای تسریع در اجرا و بهره‌برداری از طرح، عزم خود را جزم کرده و همکاری‌های لازم را داشته باشند.

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت با اشاره به تنوع قومی و مذهبی در استان، تاکید کرد: طرح‌ها و پروژه‌های مورد حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری به صورت مناسب و متوازن در سراسر استان توزیع شود.

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان با اشاره به سوره مبارکه والعصر و خسران همه انسان‌ها، خاطرنشان کرد: طبق آیات این سوره باید در پیشبرد این طرح به کارهای استثنایی اهتمام بورزیم در غیر این صورت کارهای معمولی محکوم به خسران است.

لازم به ذکر است در ابتدای این دیدار، نادرقلی ابراهیمی رئیس ستاد آب، خاک، فرسایش و خشکسالی معاونت علمی ریاست جمهوری و هیئت همراه، توضیحات مفصلی درباره برنامه‌های این ستاد در استان و به صورت خاص پروژه مطالعاتی-اکتشافی حفاری چاه‌های آب ژرف در منطقه سیستان ارائه دادند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۶۶۰


ارسال