سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۶
مرحله جدید پویش ملی "احسان سلامت" کلید خورد
ارسال یک میلیون بسته اقلام بهداشتی ضدکرونایی توسط ستاد اجرایی فرمان امام به استان‌های قرمز کشور
 
با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره)، ارسال فوری یک میلیون بسته اقلام بهداشتی به استانهای با وضعیت قرمز آغاز شد.
به گزارش عصرهامون به نقل از راه دانا؛ سیدمصطفی سیدهاشمی معاون هماهنگی ستاد اجرایی فرمان امام صبح‌امروز در آئین آغاز مرحله جدید پویش ملی "احسان سلامت" گفت: در مرحله جدید پویش،  ۵ میلیون ماسک و ۲۵۰ هزار لیتر محلول ضدعفونی به استانهایی که ازنظر وزارت بهداشت نقاط قرمز کرونایی معرفی شده‌اند ، ارسال میشود.
 
وی افزود: این بسته‌ها پس از ارسال، توسط نیروهای جهادی همکار بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام درمناطق محروم توزیع خواهد شد.
 
سیدهاشمی خاطرنشان کرد: با دستور رئیس ستاد اجرایی فرمان امام از اولین روز اعلام شیوع ویروس کرونا در کشور ، تمام بخشهای ستاد با تمام قوا برای مقابله با این ویروس به میدان آمدند و برای پرکردن خلأهای موجود کشور با تولید انبوه ماسک و محلول ضدعفونی و کیت تشخیص و دارو و دستگاه‌های موردنیاز بیماران کرونایی ، در کنار مردم ایستادند و تا آخرین لحظه درمان این بیماری هم به فعالیت خود ادامه خواهند داد.
 
معاون ستاد اجرایی افزود: در گام‌های قبلی بیش از یک میلیون بسته بهداشتی و یک میلیون بسته معیشتی بین آسیب‌دیدگان کرونا درمناطق محروم توزیع شد و هم‌اکنون نیز علاوه براین یک میلیون بسته بهداشتی جدید ، چهار میلیون بسته پروتئینی هم در سطح کشور توسط بنیاد احسان درحال توزیع است.
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۷۰۷


ارسال