پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۱
رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان چابهار خبر داد:
برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع عفاف و حجاب
 
محمدامین محمدی گفت: به مناسبت هفته عفاف و حجاب مسابقه نقاشی با همکاری سپاه در چابهار برگزار خواهد شد.
به گزارش عصرهامون، محمدامین محمدی؛ رئیس اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی شهرستان چابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: به مناسبت هفته عفاف وحجاب وترغیب هر چه بیشتر بانوان نوجوانان و جوان به استفاده از حجاب و درک معنی عفاف از زبان هنر و انتقال اندیشه های دینی که بر گرفته از بنیان های محکم اسلامی دینی و انقلابی خانواده و اجتماع ایران است این مسابقه برگزار خواهد شد.
 
وی افزود: با کمک نقاشی این روش زیبا و شیرین می توان ریشه های دینی را در این زمانی که کودکان، جوانان و نوجوانان در فضاهای مجازی با بی حجابی چهره های معروف مواجه هستند را محکمتر کرد.
 
رئیس اداره ارشاد چابهار ادامه داد: این مسابقه با هدف توسعه و ترویج مفاهیم دینی و ارزشهای اسلامی از طریق نقاشی روی کاغذ و تشکیل تصویر ذهنی نوجوانان از موضوع حجاب وعفاف برگزار می شود.
 
وی یادآور شد: متقاضیان باید برای شرکت در مسابقه و جهت کسب اطلاعات بیشتر نقاشی های خود را از طریق شبکه های مجازی به شماره ۰۹۱۵۵۴۷۹۷۹۴ ارسال کنند.
 
محمدی گفت: سنین شرکت کنندگان ۳ تا ۱۵سال و بزرگسالان با نقاشی های محتوایی تر می توانند آثار خود را تا تاریخ 21 تیر ماه ارسال کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: این مسابقه با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سپاه شهرستان برگزار می شود در پایان به ۱۴نفر جوایزی اهدا خواهد شد.

انتهای پیام/


 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۷۷۳


ارسال