دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ,1 March 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۰
مدیر کل راهداری سیستان و بلوچستان خبر داد؛
اختصاص رتبه نخست کاهش تصادفات فوتی و کشته های سر صحنه کشور به سیستان و بلوچستان
 
ایوب کرد گفت: این استان در سه ماهه سال جاری در بین استان های کشور رتبه نخست کاهش تعداد تصادفات فوتی و کشته های سر صحنه را از آن خود کرد.
 ایوب کرد در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: بر اساس بررسی های انجام شده در سه ماهه سال 99، تعداد 57 فقره تصادف فوتی در استان به ثبت رسید که در مقایسه با سال گذشته با 120 فقره در مدت مشابه، کاهش حدود 53 درصدی داشته است.

وی ادامه داد: همچنین تعداد کشته های سر صحنه سوانح رانندگی سیستان و بلوچستان نیز در این مدت نیز 70 نفر بود که نسبت به سال گذشته با 151 نفر کاهش حدود 54 درصدی را نشان می دهد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کاهش 30 درصدی تردد ناشی از شیوع ویروس کرونا و همچنین اقدامات ارزشمند این اداره کل در زمینه ارتقای ایمنی نظیر نصب تابلوهای ایمنی، اطلاعاتی، انتظامی و مسیرنما، خط کشی محورهای مواصلاتی، ایجاد روشنایی، نصب گاردریل، نیوجرسی و چراغ چشمک زن و اقدامات بلند مدت آموزش و فرهنگی را از عوامل تاثیر گذار در کاهش آمار فوتی های سوانح رانندگی جاده ای این استان عنوان کرد.

وی بروز رسانی دستگاه ها و نصب تجهیزات کنترلی در محورهای مواصلاتی از جمله نصب و راه اندازی سامانه های ثبت تخلفات عبور و مرور را از دیگر اقدامات اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان در ارتقای ایمنی و کاهش سوانح رانندگی برشمرد.


انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۷۷۸


ارسال