شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ,15 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۶
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی هیرمند:
غرب تفکر خود را به جوانان ما از طریق فضای مجازی تحمیل می کند/حجاب اسلامی بانوان را از نگاه ما اهلان دور می کند
 
حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی گفت:علاقه دختران به مانتو های نا مناسب تلاش سال ها فعالیت غرب در فضای مجازی و ماهواره است.
به گزارش عصرهامون؛ حجت الاسلام جانعلی ظریف صیادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان هیرمند در گفت و گو با پایگاه خبری اوشیدا گفت:مسئله حجاب یکی از مهمترین مسائل جامعه برای رفع معضلات اجتماعی است.


وی افزود: امروزه به دلیل غفلت خانواده ها و عدم تاکید آنها به اهمیت حجاب در بین فرزندانشان باعث شده است تا فرهنگ غربی بر مردم ایران سایه افکند.

ظریف صیادی تصریح کرد: غرب سال هاست می کوشد تا به وسیله ابزارهای مختلف فرهنگ غنی ایرانی اسلامی را نشانه بگیرد که در سال های اخیر تا حدودی موفق به این هدف خود شده است.

وی گفت: متاسفانه نسل امروز بجای بهره گیری از سنت نیاکان و احیای فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی به دستاوردهای غرب سرم خم کرده اند تا به زعم خودشان روشن فکر جلوه کنند.

ظریف صیادی بیان داشت: امروز فضای مجازی تاثیر شگفت انگیزی‌ در تربیت فرزندان ما گذاشته است، این فضا باعث شد تا تفکر غرب گراها بر دختران ایرانی تحمیل شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی هیرمند تصریح کرد: از نگاه اسلام زن در بالاترین جایگاه قرار دارد، گوهری است که باید از نگاه نامحرمان و نا اهلان دور بماند اما امروزه مشاهده می شود که پوشش های ما مناسب ساخت غرب چگونه زنان و دختران را از چادر دور کرده است.

وی ادامه داد: علاقه دختران به مانتو های نا مناسب تلاش سال ها فعالیت غرب در فضای مجازی و ماهواره است.انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۷۹۳


ارسال