جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲
در راستای ارتقای امنیت اجتماعی محقق شد؛
پایان قدرت نمائی 12 سارق مسلح در جنوب شرق کشور/متهم به قتل راننده 33 ساله در چنگال پلیس مهرستان افتاد
 
سردار محمد قنبری از پایان قدرت نمائی 12 سارق مسلح و متهم به قتل راننده 33 ساله در جنوب شرق کشورخبر داد.
سردار محمد قنبری، فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی طی هفته گذشته، با تلاش  مأموران انتظامی شهرستان های زابل، زاهدان، ایرانشهر، نیکشهر، سراوان و چابهار در عملیات هایی مجزا، 12 سارق مسلح دستگیر و 30 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف در سیستان و بلوچستان کشف شد.

وی ادامه داد: در پی دستگیری این سارقان، 2 دستگاه خودرو، پنج دستگاه موتورسیکلت مسروقه و 18 دستگاه تلفن همراه مسروقه به همراه یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.

دستگیری متهم به قتل راننده 33 ساله

فرمانده انتظامی سیستان و بلوجستان در ادامه از دستگیری متهم به قتل یک راننده 33 ساله خبر داد و گفت: با هوشیاری و تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی مهرستان، متهم به قتل جوان33 ساله که در تاریخ 17 خردادماه سال جاری به طرز مشکوکی مفقود شده بود در کمتر از یک ماه شناسایی و در عملیاتی ضربتی با نیابت قضائی در یکی از روستاهای این شهرستان دستگیر شد.

وی ادامه داد: در تحقیقات از متهم به قتل این پرونده مشخص شد این فرد به همراه برادر و یکی از دوستانش که به عنوان مسافر از شیراز به مقصد ایرانشهر یک دستگاه پژو 405 را دربست کردند و در بین راه راننده را با ضربات متعدد چاقو به قتل رسانده و خودروی وی را به سرقت بردند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۸۰۸


ارسال