جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۸
در پی شیوع ویروس کرونا؛
مدت زمان صدور گواهی حمل بهداشتی الکترونیکی در سیستان و بلوچستان تمدید شد
 
مسعود اصغری،معاون سلامت اداره کل دامپزشکی سیستان و بلوچستان گفت: مدت زمان صدور گواهی حمل بهداشتی الکترونیکی در شرایط اپیدمی کرونا ویروس تمدید شد.
مسعود اصغری در گفت وگو با خبرنگار عصرهامون افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و در راستای کاهش مراجعه ارباب رجوع به اداره دامپزشکی شهرستان ها، صدور گواهی بهداشتی حمل توسط این اداره با رعایت شرایط و ضوابط بدون حضور متقاضی بلامانع بوده و گواهی های صادره نیازی به مهر و امضا نداشته به گونه ای که بارکد مندرج در گواهی به منزله امضای الکترونیک قابل استناد می باشد.

وی با بیان اینکه زمان صدور گواهی تا  اول مهر سال جاری تمدید شد، بیان کرد: در این راستا متقاضیان می توانند درخواست صدور گواهی بهداشتی حمل و فیش بانکی تعرفه پرداخت را به اداره دامپزشکی شهرستان به صورت نمابر ارسال کنند.

این مقام مسئول در تکمیل مطلب فوق تصریح کرد: درخواست ارسالی حاوی اطلاعاتی مانند کد رهگیری خودرو، نام‌ راننده، نام کالا، مقدار کالا، شناسه یکتای واحد مبدا و مقصد و سایر اطلاعات ضروری جهت صدور گواهی بهداشتی حمل می باشد.

وی ادامه داد: پس از دریافت درخواست اداره دامپزشکی شهرستان نسبت به صدور گواهی اقدام کرده و در قسمت توضیحات به شماره و تاریخ این نامه در خصوص معتبر بودن گواهی می‌کند.

اصغری گفت: اداره دامپزشکی شهرستان، کد رهگیری مندرج در گواهی بهداشتی صادره را برای متقاضی پیامک می کند، همچنین شماره پیامکی 30008903 در خصوص استعلام اطلاعات گواهی بهداشت حمل و نیز سامانه قرنطینه آدرس eivo.ir قابل بهره برداری است و متقاضیان می توانند از این دو روش نیز اقدام کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۸۰۹


ارسال