دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹ ,25 January 2021
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۵
فرمانده مرزباني استان سيستان و بلوچستان خبر داد؛
​كشف 532 کیلوگرم مواد مخدر توسط مرزداران هنگ مرزي جکيگور/ سوداگران مرگ در رسیدن به اهداف شوم ناکام ماندند
 
سردار محمد ملاشاهي از ناكامي قاچاقچيان و كشف 532 کيلو و پانصد گرم موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزي جكيگور خبر داد.
سردار محمد ملاشاهي، فرمانده مرزباني استان سيستان و بلوچستان در گفت و گو با عصرهامون بیان کرد: در راستاي تشديد برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران اين فرماندهی از فعاليت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزي جكيگور مطلع شدند و با برنامه‌ريزي دقيق عملياتي و اطلاعاتي و تشديد اقدامات كنترلي، موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

وي افزود: مرزداران با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان به اجرای هدفمند کمین پرداخته و با کنترل و پايش منطقه، خودروهاي قاچاقچيان را مشاهده و بلافاصله فرمان ايست را صادر کردند که رانندگان خودروها بدون توجه به دستور مأموران، سعي در متواري شدن از محل داشتند.

فرمانده مرزباني سيستان و بلوچستان تصريح کرد: مرزداران با رعايت قانون بكارگيري سلاح اقدام به تيراندازي هدفمند به سمت قاچاقچيان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاكتيك‌ عملياتي مناسب مأموران، سوداگران مرگ عرصه را به خود تنگ ديدند و در رسيدن به اهداف شوم خود ناكام ماندند.

ملاشاهي ادامه داد: مرزداران در اين عمليات موفق، ضمن توقيف 2 دستگاه خودرو تويوتا، مقدار 532 کيلو و پانصد گرم مواد مخدر شامل 220 کیلو و پانصد گرم حشیش و 312 کیلوگرم تریاک كه به طرز ماهرانه ای در داخل گالن های سوخت جاسازی شده بود را به همراه مقادیری مهمات جنگی كشف کردند.

وي ضمن قدرداني از مجاهدت‌هاي مرزداران استان، گفت: مجموعه مرزباني با اشراف اطلاعاتي و حضور خود در تمام نقاط مرزي سیستان و بلوچستان اجازه نمي دهد قاچاقچيان و مخلان نظم و امنيت در هيچ نقطه اي از استان احساس امنيت و آرامش كنند.

انتهای پیام/ 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۰۲


ارسال