دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۰
نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی:
همسان‌سازی حقوق بازنشستگان ضروری است/ بیکاری و گرانی افسارگسیخته آستانه تحمل مردم را به سر آورده است
 
دهمرده در تذکر شفاهی گفت: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت حق و حقوق مدافعان سلامت به ویژه در استان سیستان و بلوچستان ضروری است.
به گزارش عصرهامون، حبیب‌الله دهمرده در جلسه علنی امروز  مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود گفت: اعتماد دولتمردان به مستکبران عالم خطایی نابخشودنی است، چرا انقدر انفعال و وادادگی در مقابل مسائل اقتصادی وجود دارد؟ گرانی کمرشکن در ابعاد مختلف بازار مانند مسکن، خودرو، سکه و ارز، برخورد جدی با مفسدان دانه درشت و آقازاده‌ها را می‌طلبد.

نماینده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجلس باید به وظیفه ذاتی خود عمل کند، گفت: اشرافی‌گری سم مهلکی برای جامعه است، ضمن آن که سوءمدیریت و تبعیض و بی‌عدالتی در ابعاد مختلف وجود دارد، همچنین مشکل کشور امروز قبل از کمبود منابع، توزیع نامناسب آن است. بیکاری و گرانی افسارگسیخته آستانه تحمل مردم را به سر آورده است لذا مجلس باید ورود کرده و چاره‌ای بیندیشد.

وی ادامه داد: همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت حق و حقوق مدافعان سلامت به ویژه در استان سیستان و بلوچستان ضروری است، ضمن آنکه کمبود تجهیزات مخصوصا کیت‌های آزمایشگاهی مشکلات متعددی ایجاد کرده است. آموزش و پرورش در رابطه با کنکور، عدالت آموزشی، رتبه‌‌بندی معلمان، اعمال مجدد مدرک نهضتی‌ها تصمیم جدی بگیرد.

دهمرده ادامه داد: رفع حاشیه‌نشینی و تصویب منطقه آزاد سیستان، رفع مشکل فاضلاب این استان و مناطق آزاد و مناطق مرزی ضروری است. ریزگردها امان مردم را بریده است، لطفا اقدام شود.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۰۵


ارسال