دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۸
مدیر گروه خیرین رهام سیرچابهار خبر داد:
افتتاح بزرگترین پروژه آب رسانی خیری در شهرستان دشتیاری/ 6 روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند
 
ناصر سالاری گفت: بزرگترین پروژه آب رسانی خیری در شهرستان دشتیاری افتتاح و 6 روستا از نعمت آب آشامیدنی سالم برخوردار شدند.
به گزارش عصرهامون، ناصر سالاری؛ مدیر گروه خیرین گردشگری رهام سیرچابهار در گفت و گو با خبرنگار چهاربهاران بیان کرد: سيل اخير در دشتیاری با همه خسارات و تلخي هاي خود، صحنه هاي زيبايي را نيز خلق كرد و آن كمك هاي قابل توجه و البته خودجوش و داوطلبانه مردم به آسيب ديدگان اين حادثه بود كه موجي از نوع دوستي و مهرباني در كشور به راه انداخت.
 
وی افرود: در جریان سیل اخیر خیرین به روستایی به نام جنگارک رسیدند که از نعمت از آب آشامیدنی سالم محروم بودند.
 
مدیر گروه خیرین ادامه داد: این گروه از خیرین با دیدن عمق محرومیت تصمیم گرفتند با یک کار جهادی بعد از ۴۰ سال مشکل آب آشامیدنی این روستا را حل کنند.
 
وی تصریح کرد: شیوع بیماری کرونا و گرمای طاقت فرسا هیچ گاه مانع کار خیرین از توقف این پروژه بزرگ آب رسانی نشد و اکنون بعد از گذشت ۵ ماه تلاش شبانه روزی این پروژه بزرگ با اجرای لوله گذاری به طول ۱۳۰۰ متر به سرانجام رسید.
 
سالاری گفت: مردم ۶ روستای؛ عبدل بازار، شفی محمد بازار، علی محمد بازار، ولی محمد بازار، جنگارک بالا، جنگارک پایین حالا از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار شدند.
 
وی خاطرنشان کرد: این پروژه بزرگ در شهرستان چابهار بخش مرکزی دهستان پیرسهراب توسط بخشدار مرکزی، گروه خیرین شرکت گردشگری رهام سیرچابهار و با همکاری نیروهای بومی برای روستاهای مجموعه جنگارک ها به بهره برداری رسید و توسط اهالی خود روستا افتتاح شد.
 
 انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۱۴


ارسال