جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۴۹
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان خبر داد؛
آغاز تمرینات تنها بانوی پارالمپیکی قایقرانی از ۲۱ تیر در دریاچه آزادی
 
سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان گفت: شهلا بهروزی راد از روز شنبه ۲۱ تیر تمرینات انفرادی خود را به صورت غیرمتمرکز در دریاچه آزادی آغاز می کند.
به گزارش عصرهامون، مسعود مهدوی نیا، سرمربی تیم ملی قایقرانی معلولان در گفت و گو با ایسنا اظهار ‌کرد: با هماهنگی صورت گرفته با سرپرست دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، شهلا بهروزی راد تنها قایقران پارالمپیکی تمرینات خود را به صورت انفرادی از روز شنبه ۲۱ تیر در دریاچه آزادی آغاز خواهد کرد.

وی گفت: از آنجا که بهروزی راد در دریاچه آزادی استقرار پیدا نمی کند، قرار است با هماهنگی خانواده اش مکان مناسبی را با رعایت پروتکل های بهداشتی در تهران فراهم کند که بخشی از هزینه های اردوی غیرمتمرکز او توسط کمیته ملی پارالمپیک پرداخت خواهد شد.

مهدوی نیا در پایان درباره وضعیت تمرینی سایر قایقرانان معلول خاطرنشان کرد: سایر قایقرانان نیز در دریاچه آزادی حضور دارند و تمرینات خود را پیگیری می کنند، اما هزینه خوابگاه و تغذیه بر عهده خود ملی پوشان است. بهروزی راد چون تنها قایقرانی است که در پاراکانو موفق به کسب سهمیه شده است، بخشی از هزینه های اردوی غیرمتمرکز او توسط کمیته ملی پارالمپیک پرداخت خواهد شد.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۲۳


ارسال