دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ,3 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ تير ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲
جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر خبر داد:
ضدعفونی اماکن عمومی علیه کرونا توسط بسیجیان/روزانه ۳۰۰ماسک تولید می شود
 
هاشم جهانتیغ گفت: در زمینه مقابله با موج دوم بیماری کرونا در استان سیستان و بلوچستان، سپاه شهرستان ایرانشهر مرحله دوم دفاع زیستی را در سطح شهر آغاز کرد.
به گزارش عصرهامون هاشم جهانتیغ؛ جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر در گفت و گو با خبرنگار پهره از آغاز مرحله دوم عملیات دفاع بیولوژیکی توسط سپاه این منطقه خبر داد و بیان کرد: در این رزمایش گروه های جهادی اقدام به ضدعفونی معابر عمومی و اماکن پر ازدحام شهر کردند.


وی افزود: در روز گذشته با همکاری و همت بسیجیان و گروه های جهادی حوزه مقاومت بسیج بیت المقدس شهری اکثر منازل و ادارات آن منطقه ضدعفونی و گندزدایی شد.


جانشین سپاه شهرستان ایرانشهر با بیان این که فعالیت مجدد کارگاه های تولیدی ماسک در پایگاه های مقاومت بسیج سپاه شهرستان ایرانشهر آغاز شده است؛ عنوان کرد: تمام امکانات و نیروهای بهداشتی، درمانی سپاه آماده ملحق شدن به کادر دانشگاه علوم پزشکی این حوزه هستند و تنها با همکاری و همدلی می توان ویروس کرونا را شکست داد.


وی در ادامه با بیان این که بانوان بسیجی ایرانشهری از دوران هشت سال دفاع مقدس تا به امروز ثابت کردند که پای آرمان‌های امام، شهدا و ولایت ایستاده‌اند و امروز نیز با تولید روزانه سیصد ماسک، بخش مهمی از نیاز جبهه مقابله با ویروس کرونا را تأمین می‌کنند، تصریح کرد: این ماسک های تولیدی روزانه جهت استریل و توزیع بین اقشار مختلف این منطقه تحویل بخشداری می شود.


جهانتیغ خاطر نشان کرد: از کلیه شهروندان ایرانشهری خواستارم تا از تردد غیر ضروری در مجامع عمومی و معابر خود داری و در صورت حضور فاصله گذاری اجتماعی را رعایت و حتما از ماسک استفاده کنند.

انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۳۱


ارسال