پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ,13 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰
با حضور رییس بنیاد مستضعفان کشور؛
اورژانس شبانه روزی و کلینیک تخصصی قصرقند به بهره برداری رسید
 
صبح امروز با حضور رییس بنیاد مستضعفان کشور، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر، استاندار سیستان و بلوچستان، نماینده حوزه انتخابیه چابهار و سایر مسئولین استانی و محلی"اورژانس شبانه روزی و کلینیک تخصصی قصرقند" مورد بهره برداری قرار گرفت.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، محمد مهران امینی فرد؛ رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر در حاشیه بازدید از اورژانس شبانه روزی و کلینیک تخصصی قصرقند در جمع خبرنگاران بیان کرد: این اورژانس شبانه روزی و کلینیک تخصصی با زیربنای هزار و 40 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال احداث شد.

وی افزود: واحدهای تریاژ، اتاق احیای قلبی و مانیتورینگ، اورژانس شبانه روزی و کلینیک تخصصی تجهیز شده است و پیگیری لازم در جهت ارتقا این مرکز شبانه روزی به بیمارستان ازسوی دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر درحال انجام است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر تصریح کرد: علاوه بر خدمات شبانه روزی اورژانس، سایر خدمات از جمله سونوگرافی، آزمایشگاه، دندانپزشکی و خدمات زنان و مادران باردار به شهروندان محترم و بیماران ارائه می شود.
 
وی گفت: همه خدمات به شهروندان با تعرفه دولتی ارائه می شود و دستگاه رادیولوژی دیجیتال پیشرفته نیز در مرکز فوق مستقر و بزودی نصب خواهد شد.


.


انتهای پیام/
 
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۴۴


ارسال