سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ ,11 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
سیدپرویز فتاح گفت: بنیاد مستضعفان تمامی هزینه‌های زیرساخت‌های اساسی مناطق حاشیه‌نشین چابهار از جمله تأمین برق منازل و ساماندهی زباله هار را تامین می‌کند.
به گزارش عصرهامون به نقل از چهاربهاران، سید پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در حاشیه بازدید از مناطق حاشیه‌ نشین شهر چابهار در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پس از انقلاب خدمات گسترده‌ای در استان سیستان و بلوچستان ارائه شده، اما همچنان عمق محرومیت در این استان زیاد است بیان کرد: در جمهوری اسلامی ایران مردم، نعمتان اصلی هستند، از همین رو باید به مردم احترام بگذاریم و همه تلاش خود را برای خدمت به آن‌ها به کار ببندیم و به معنای واقعی به آن‌ها خدمت کنیم.
 
وی افزود: مردم در سخت‌ترین شرایط زندگی می‌کنند و قطعاً زندگی آن‌ها در چنین شرایطی به‌هیچ عنوان قابل قبول نیست.
 
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب توجه ویژه‌ای به استان سیستان و بلوچستان دارند، بیان کرد: ما در بنیاد مستضعفان هر کاری که بتوانیم برای سیستان و بلوچستان انجام بدهیم را دریغ نخواهیم کرد.
 
وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز برق منازل مناطق حاشیه نشین چابهار توسط بنیاد مستضعفان تامین خواهد شد تصریح کرد: طبق اعلام مدیر شرکت برق شهرستان ۲۰ میلیارد تومان اعلام شده را بنیاد مستضعفان تأمین می‌کند و امیدواریم حداکثر ظرف مدت ۶ ماه این موضوع عملیاتی شود.
 
فتاح گفت: بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی هزینه تأمین ۱۰ خودروی مکانیزه مخصوص حمل زباله و یک هزار سطل زباله برای ساماندهی زباله‌ها در محله‌های حاشیه‌نشین چابهار همه این موارد را تقبل می‌کند.
 
وی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان همه سیمان مورد نیاز بنیاد مسکن استان سیستان و بلوچستان در راستای ساماندهی حاشیه شهر چابهار را تأمین می‌کند، افزود: بنیاد جهت مشارکت و همکاری برای تأمین زیرساخت‌های آب و فاضلاب محله‌های حاشیه‌نشین چابهار نیز اعلام آمادگی می‌کند.
 
رئیس بنیاد مستضعفان خاطرنشان کرد: بنیاد مستضعفان تعهد می‌کند هر تعداد مدرسه و مرکز سلامت در محله‌های حاشیه نشین چابهار لازم باشد را بسازد، اما تأمین نیرو و اداره کردن آن باید بر عهده دانشگاه علوم پزشکی و آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان باشد.
 
انتهای پیام/
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۵۰


ارسال