جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ,7 August 2020
0
Share/Save/Bookmark
۰
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۹
با حضور سرپرست وزارت صمت صورت گرفت؛
افتتاح طرح توسعه تولید انواع قوطی فلزی کنسرو کنارک
 
طرح توسعه تولید انواع قوطی فلزی کنسرو کنارک با حضور سرپرست وزارت صمت به بهره برداری رسید.
به گزارش عصرهامون، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به سیستان و بلوچستان برای افتتاح پروژه های هفته پنجم پویش ملی "تولید، تداوم امید " طرح توسعه شرکت آرمان گستر نوین کنارک در شهرستان چابهار را افتتاح کرد.

مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم بهره برداری از این طرح بیان کرد: این طرح در زمینه تولید انواع قوطی فلزی کنسرو ظرفیت تولید هشت هزار تن را دارد.

به گفته وی، طرح توسعه شرکت آرمان گستر نوین کنارک با سرمایه‌گذاری 200 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است که 40 فرصت شغلی را برای مردم به وجود آورده است.

این مقام مسئول اضافه کرد: تعداد 41 واحد قوطی فلزی به‌ ظرفیت اسمی 185 هزارتن در سال، تا پایان سال 98 در کشور به‌بهره‌برداری رسیده است.
 

مدرس خیابانی اضافه کرد: پیش‌بینی می‌شود در زمینه صنعت یادشده، تا پایان سال99 تعداد 15 طرح به‌ظرفیت اسمی سالیانه 112 هزارتن و حجم سرمایه‌گذاری حدود 271 میلیارد تومان و اشتغال 600 نفر در کشور به ‌بهره‌برداری برسد.

بر اساس این گزارش در هفته پنجم پویش ملی «تولید ، تداوم امید» سه طرح صنعتی و بازرگانی با مجموع سرمایه گذاری ۲ هزار و ۴۰۰ میلیارد ریالی و اشتغالزایی ۲۳۰ نفر به دستور رییس جمهوری از طریق ویدئوکنفرانس و با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان افتتاح شد.
 
Share/Save/Bookmark
کد مطلب : ۱۲۶۹۸۳


ارسال